Kontakt Serwis Gdzie kupić

Aktualności

Targi HORECA 07-09 listopada
Gastronomia
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA

15-17 Listopada, stoisko A30

Gastronomia
Blanco Cook na Orange Ball 2017
Gastronomia
Mobilny Livecooking

Nasza mobilna stacja do livecookingu gwarantuje niezapomniane doznania kulinarne.

Przekonać się o tym możecie Państwo odwiedzając hotel Courtyard by Marriott na warszawskim lotnisku Okęcie.

Serwowane tam za pomocą urządzenia Blanco Cook śniadanie z użyciem tylko i wyłącznie świeżych składników, przyrządzane osobiście przez Szefa Kuchni na pewno będzie kulinarnym doznaniem.

Gastronomia
Młyńska12

Młyńska12 to XIX - wieczna kamienica, odrestaurowana według najwyższych standardów konserwatorskich.

Gastronomia
Rola jabłka w kuchni polskiej

Pokazy kulinarne - Dni Bełchatowa 25-26 czerwca 2016 r.

Gastronomia
Pojedynek na smaki na Zamku Dubiecko

II Międzynarodowy Festiwal Kuchni Dworskiej im. Hanny Szymanderskiej w Zamku Dubiecko

Gastronomia
Książka : "Oczami Mistrza i Przyjaciół"

Zupa piwna z czapą z ciasta francuskiego, kurczak z duszonymi szalotkami, tarta gruszkowa z lodami waniliowo-rodzynkowymi…

Gastronomia
Targi Hotel-Gastro Meeting 19-21 czerwca 2015, Sosnowiec

W dniach 19-21 czerwca zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na targach gastronomicznych w Sosnowcu. Możecie nas spotkać na stoisku wraz z Fundacją KLUBU Szefów Kuchni oraz Holson Group.

Gastronomia
Firma Comitor główny sponsor książki "Oczami Mistrza i Przyjaciół"

Miło nam poinformować, że w dniu 6 Czerwca 2015r. na wrocławskim rynku przy okazji organizacji festiwalu Europa Na Widelcu odbyło się uroczyste wydanie książki "Oczami Mistrza i Przyjaciół".

Gastronomia
WMF & STOLZLE - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA TWOIM STOLE

Uznane marki w świecie gastronomii, wysoka jakość stali szlachetnej oraz szkło krystaliczne.

Gastronomia
PORCELANA Z WIECZYSTĄ GWARANCJĄ

Specjalna technika wypalania oraz zrolowane krawędzie talerzy sprawiają, że porcelana firmy Dudson jest niezwykle trwała i odporna na wysokie temperatury oraz wyszczerbienia krawędzi.

Gastronomia
Okapy kuchenne
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty

COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane