Kontakt Serwis Gdzie kupić

Wnętrze z testosteronem w roli głównej

Mitem jest, że wnętrze, w którym mieszka mężczyzna musi być zaniedbane i zabałaganione. Zaawansowana technologia i innowacyjne rozwiązania to coś, co panowie uwielbiają. A te znajdziemy nie tylko w najnowocześniejszych, szybkich samochodach, ale też w kuchni urządzonej w męskim stylu.

Dziś mężczyźni zwracają dużą uwagę na swój wygląd – chodzą na siłownię, dbają o kondycję, noszą modne ubrania i strzygą się w barbershopach. Lubią także przebywać w nowoczesnych, estetycznych i przytulnych wnętrzach. W tym wypadku stawiają na minimalizm, choć pełen najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Mieszkanie mężczyzny jest więc jego prywatnym centrum dowodzenia, w którym raczej nie znajdziemy bibelotów, ale z pewnością gadżety usprawniające codzienne funkcjonowanie. Wypełniony przecież pracą i hobby dzień nie pozostawia zbyt wiele wolnego czasu na krzątanie się po domu.

Męskie centrum dowodzenia

W mieszkaniu mężczyzny jest nim przede wszystkim… kuchnia, a w niej urządzenia, które ułatwiają życie. Często jest otwarta na salon, więc ma być przede wszystkim dyskretna. Płyta indukcyjna Panorama marki Novy ze zintegrowanym, wysuwanym okapem stworzy ekskluzywne centrum gotowania najnowszej generacji. Można ją z powodzeniem zamontować na wyspie, bo nie wymaga do montażu ściany lub sufitu. Doceni ją każdy nowoczesny mężczyzna, dla którego liczy się zaawansowana technologia i innowacyjność. W momencie gotowania, umieszczony z tyłu płyty okap wysuwa się na wysokość garnka lub patelni, cicho i skutecznie pochłaniając opary. Wszystko tu – zarówno gotowanie i pochłanianie oparów odbywa się błyskawicznie. Po skończonej pracy okap dyskretnie chowa się w płycie. I kuchnia znika! A jeśli wolimy mieć wyciąg nad kuchenką, to rozwiązaniem będzie Pure’line Black. Prosty kształt w połączeniu z inteligentną technologią z pewnością przypadnie do gustu wszystkim minimalistom. Zwłaszcza jeśli jesteśmy zwolennikami wnętrz w kolorystyce black & white.

Gadżety dla pasjonatów gotowania

Jeżeli gotowanie jest naszym męskim hobby, a przy tym stawiamy na indywidualność, warto zwrócić uwagę na urządzenia marki Küppersbusch. Każde z nich można spersonalizować i dopasować do charakteru wnętrza oraz naszego gustu. Wbudowany w szafki ekspres do kawy czy najnowszej generacji piekarnik parowy zaspokoi nawet największe wymagania. Urządzenie zapamiętuje nasze preferencje, ulubione potrawy i sposób ich obróbki. My tylko ustalamy, co będziemy piec, a piekarnik sam określa sposób oraz czas ich przygotowania.  Możemy mieć niemal pewność, że danie przygotowane dzięki wykorzystaniu takich urządzeń podbije serce każdej kobiety.

Technologia tkwi w szczególe

Zaskakujące, że inteligentne rozwiązania mogą kryć się także w zdawałoby się niepozornych urządzeniach, jak baterie kuchenne. Przykładem jest Blanco Solenta S-Senso wyposażona w bezdotykową funkcję start-stop. Rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie pobrudzimy wylewki dłońmi, bo woda zaczyna sama lecieć dopiero w momencie, kiedy bateria wyczuje podstawioną pod nią rękę. Gdy ją odsuniemy, strumień wody zamyka się. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że kuchnia zaczyna przypominać supernowoczesny samochód, pełen elektronicznych gadżetów, które są bliskie każdemu mężczyźnie. Gotowanie staje się więc przyjemnością również dla tych, którzy zostali obdarowani przez naturę wyjątkowo dużą dawką testosteronu.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane