Kontakt Serwis Gdzie kupić

Komplet BLACK EDITION


Komora podwieszana BLANCO SUBLINE 500-U BLACK EDITION Silgranit czarny w komplecie z baterią kuchenną BLANCO LINUS-S czarny mat z wyciąganą wylewką

kod produktu: C340807

 • Harmonijnie komponuje się z aranżacjami nowoczesnych kuchni​
 • Wysokiej jakości armatura o pięknym matowym wykończeniu (C-overflow i system odpływowy InFino)​
 • Komora podwieszana do montażu wpuszczanego
 • Ponadczasowy, elegancki, prosty kształt komory
 • Zestaw elementów stalowych w kolorze czarnym

w cenę kompletu wchodzą:

 • Komora podwieszana BLANCO SUBLINE 500-U BLACK EDITION Silgranit czarny (526340)
 • Bateria kuchenna BLANCO LINUS-S czarny mat z wyciąganą wylewką (525807)

.

 

PIĘKNE. WYTRZYMAŁE.
ŁATWE W PIELĘGNACJI.

Zlewozmywaki i komory z kompozytu SILGRANIT®


Ze względu na elegancki wygląd i bogatą paletę kolorów zlewozmywaki z kompozytu Silgranit cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

Kuchnia stała się centralnym punktem naszych mieszkań i odzwierciedla nasz styl życia. Szeroki wybór wzorów pozwala dobrać zlewozmywak lub komorę z kompozytu Silgranit zgodnie z oczekiwaniami klienta: od sprawdzonych klasyków po ekskluzywne, nagradzane za design zlewozmywaki, dostępne w szerokim zakresie konfiguracji i rozmiarów.


Połączenie pięknego wzornictwa i imponująco wytrzymałej, łatwej w pielęgnacji powierzchni sprawia, że zlewozmywak z kompozytu Silgranit to doskonały wybór. Komora zlewozmywaka sprosta codziennym wyzwaniom, takim jak zadrapania sztućcami, rozmrażanie żywności, kontakt z wrzącą wodą, a nawet odkładanie gorących patelni i blach do pieczenia.


Silgranit to prawdziwy bohater w kuchni. Jest neutralny w kontakcie z żywnością i wodoodporny, dzięki czemu również szczególnie łatwy w czyszczeniu. Ponadto, przeprowadzone testy* potwierdzają, że Silgranit wykazuje właściwości ograniczające powstawanie i rozwój drobnoustrojów przez dłuższy czas. Zlewozmywak lub komora z Silgranitu to doskonały wybór, aby ułatwić sobie codzienne prace w kuchni.

Zlewozmywaki i komory z kompozytu Silgranit podlegają regularnym, wewnętrznym kontrolom jakości podczas procesu produkcji. Potwierdzają one wysokie standardy, jakie sobie stawiamy i dają pewność, że na naszych produktach można polegać.


* Testy sfinansowane i przeprowadzone na zlecenie BLANCO GmbH + Co KG przez DHZ (German Hygiene Certificate GmbH) na szczepach bakterii Bacillus subtilis, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa i Staphylococcus aureus w kwietniu 2022. Więcej informacji na temat badań na stronie blanco.com.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane