Kontakt Serwis Gdzie kupić

Küppersbush

Plusy

 

Individual
Koncepcja Küppersbusch Individual nada urządzeniom i przestrzeni kuchennej wyjątkowy charakter. W zależności od modelu, możemy wybierać spośród podstawowych kolorów
urządzeń: czerni i bieli. Całość dopełnimy ozdobnymi listwami i uchwytami, mamy możliwość dobrania odpowiedniego kolory i materiału, wybierając z palety 7 wzorów.

Klasa efektywności energetycznej
W krajach UE, wspólny system oznaczeń informuje o klasie efektywności energetycznej urządzeń kuchennych do zabudowy. Najbardziej ekonomiczne urządzenia należą do klasy A++, a najmniej do klasy G. W firmie Küppersbusch prowadzone są liczne badania, by urządzenia należały do najbardziej energetycznie efektywnych na rynku. Elementy sprzyjające oszczędności energii to drzwiczki z czterowarstwową szybą, odbijającą ciepło, oraz izolacja piekarnika. Także możliwość wyłączenia światła w piekarniku w trakcie pieczenia, wyłącznik w drzwiczkach oraz ciągła eliminacja mostków termicznych gwarantują wyjątkowo niskie zużycie energii. Urządzenia Küppersbusch należą do najbardziej ekonomicznych na rynku.

System termoobiegu multitherm plus
Pierścień grzewczy znajdujący się w tylnej ściance piekarnika otacza wentylator, dzięki czemu pieczenie może odbywać się na kilku poziomach, a potrawy znajdujące się na poszczególnych blachach nie przenikają aromatami sąsiednich potraw.

Gładka emaliowana powierzchnia ökoEmail+

Jeżeli na wewnętrzne ściany piekarnika trafi kilka kropel tłuszczu, wystarczy je zetrzeć z wyjątkowo gładkiej emaliowanej powierzchni wilgotną ściereczką.

K-Connect

Dzięki aplikacji K-Connect, możesz sterować piekarnikiem z dowolnego miejsca. Jednak ta aplikacja to coś więcej niż „pilot zdalnego sterowania”. To zbiór kulinarnych inspiracji: aplikacja zawiera ogromny wybór doskonałych przepisów, które można przesłać z telefonu do piekarnika – ustawienia programu pieczenia są częścią każdego przepisu. W ten sposób mamy gwarancję, że danie będzie perfekcyjnie przygotowane. Przejrzysta, intuicyjna nawigacja umożliwia łatwe zapisanie wybranych ustawień i zachowanie ulubionych przepisów we własnej „książce kucharskiej”.

Wyświetlacz dotykowy TFT
Steruj piekarnikiem jak smartfonem. Dotykowy ekran z intuicyjnym menu reaguje na dotyk i przesunięcie palca.

Sterowanie dotykowe
Aby uruchomić funkcję, wystarczy dotknąć palcem przycisk z czujnikiem.

System czyszczący ökoClean

Dla dobra środowiska naturalnego: wykorzystuj nasz doskonały system czyszczący, zużywający minimum energii i nie wymagający żadnych środków chemicznych. Umieść w piekarniku szklankę wody i wybierz funkcję ökoClean. Nowy program czyszczący Küppersbusch dostosowany do wnętrz ökoEmail+ wytwarza parę, która rozpuszcza tłuszcze osadzone na ściankach piekarnika. Na końcu wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką.

Pokrętła
Dla osób, które wolą tradycyjny sposób sterowania. Ustawienia piekarnika wprowadza się za pomocą pokręteł.

Katalizator ökotherm®

Katalizator ökotherm® wewnątrz piekarnika eliminuje zanieczyszczenia i cząsteczki tłuszczu. Opary i zapachy wydostające się z piekarnika to już przeszłość. Centralnym elementem katalizatora jest wentylator: zapewnia on doskonałą cyrkulację i równe rozprowadzenie ciepła w piekarniku, a tym samym możliwość pieczenia na kilku poziomach – bez przenoszenia aromatu jednej potrawy na drugą.

Termosonda

Stopień dopieczenia dużej pieczeni trudno jest ocenić z zewnątrz. Dlatego zarówno najlepsi szefowie kuchni, jak i kucharze-amatorzy sięgają po termosondę do mięsa. Przyrząd ten informuje o temperaturze we wnętrzu pieczeni, a co za tym idzie – o stopniu jej dopieczenia. W ten sposób wiemy dokładnie, czy mięso będzie krwiste, średnio czy dobrze wypieczone. Pieczeń wołowa, na przykład, jest średnio wypieczona przy temperaturze wnętrza 54-56 stopni Celsjusza.

Oświetlenie piekarnika
Energooszczędne diody LED zapewniają dobre oświetlenie piekarnika.

Dostęp do wszystkich 14 podstawowych funkcji piekarnika:

grzałka górna/dolna, grzałka górna, grzałka dolna, termoobieg ökotherm®, ECO, intensywny termoobieg ökotherm®, grzałka górna/dolna z termoobiegiem, tryb pizza ökotherm®, mały grill, duży grill, grill/grzałka dolna, pieczenie na grilu (mały grill i termoobieg), turbo grill z termoobiegiem (duży grill i termoobieg), pieczenie na grillu + grzałka dolna.

Dostęp do 10 podstawowych funkcji piekarnika:

grzałka górna/dolna, grzałka górna, grzałka dolna, termoobieg ökotherm®, ECO, intensywny termoobieg ökotherm®, tryb pizza ökotherm®, mały grill, duży grill, turbo grill z termoobiegiem (duży grill i termoobieg).

Dostęp do 8 podstawowych funkcji piekarnika:

grzałka górna/dolna, grzałka dolna, termoobieg ökotherm®, ECO, grzałka górna/dolna z termoobiegiem lub mały grill (w zależności od modelu) tryb pizza ökotherm®, duży grill, turbo grill z termoobiegiem (duży grill i termoobieg).

Receptury

Urządzenia z serii Profession+ mają zaprogramowane 20 przepisów. Za pośrednictwem aplikacji K-Connect można uzyskać dostęp do dodatkowych inspiracji kulinarnych.

Cztery kroki do idealnego dania:

 • Wybierz kategorię dania: przekąska, danie główne, przystawka lub deser. Dostępne przepisy można przeglądać, przewijając je (w lewo lub prawo), aż znajdziemy ten odpowiedni.
 • Wybieramy liczbę osób.
 • Kolejny ruch palcem i znajdujemy się na stronie ze składnikami i sposobem przyrządzania.
 • Idealne ustawienia piekarnika (tryb, czas i temperatura pieczenia) stanowią część przepisu – wystarczy nacisnąć przycisk „start”, aby je zatwierdzić.

Program automatyczny

Do wyboru mamy wypieki, ryby, mięso, warzywa i deser. Piekarnik sam dobierze odpowiedni tryb i czas pieczenia, a Ty masz pewność, że rezultat będzie perfekcyjny.

Osobista książka kucharska

Wszystkie przepisy zapiszesz w folderze „Ulubione”, niezależnie od tego, czy są to Twoje przepisy autorskie, czy pobrane z K-Connect. Następnie, korzystając z funkcji „Ulubione”, czyli z programów i przepisów zapisanych w tym folderze, możesz bez trudu odtworzyć swoje najbardziej udane kreacje kulinarne. W każdym piekarniku Küppersbusch można utworzyć do 6 folderów ulubione – wystarczy dla całej rodziny!

Cichy domyk i otwieranie
Łagodne i ciche otwieranie/zamykanie drzwiczek piekarnika zawdzięczamy systemowi Soft Open & Soft Close.

Blokada przed dziećmi
Po zablokowaniu urządzenia nie można uruchomić go przypadkiem.

Wysokość wnęki
Wysokość wnęki to podana wysokość wnęki dla danego urządzenia w cm.

Szerokość wnęki
Szerokość wnęki to podana szerokość wymaganej wnęki dla danego urządzenia w cm.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane
https://comitor.pl/plusy/kuppersbush/