Kontakt Serwis Gdzie kupić

Okap One

One. Wentylacja kuchenna

 

Dyskrecja, cicha praca i wydajność
Starannie dobrany silnik, zintegrowany system wyciszający i inteligentna konstrukcja pozwalają firmie Novy zagwarantować niezrównane rezultaty. Użytkownicy mogą słuchać muzyki w trakcie gotowania, podczas gdy „One” szybko i skutecznie usuwa opary kuchenne.

 

Przestrzeń marzeń
Ten cud technologiczny zapewnia nie tylko wysoką wydajność, ale także zaskakuje pomysłową koncepcją i wyglądem. Komin okapu „One” znajduje się w samym centrum wydarzeń, szybko i skutecznie odprowadzając wszystkie opary i zapachy, a kiedy nie jest używany, niemal całkowicie chowa się w płycie grzejnej. „One” potrafi  więc idealnie wtopić się w otoczenie.

 

One. Płyta grzejna

 

Połączenie formy i funkcjonalności
Tak jak w przypadku komina okapu, szczególną uwagę poświęcono dyskretnemu, stylowemu wyglądowi płyty grzejnej. Połączenie czarnego matowego szkła i niewielkiej liczby widocznych elementów sterujących pozwala doskonale wkomponować ją w powierzchnię roboczą. Płyta ożywa, gdy zażyczy sobie tego użytkownik, dzięki funkcji automatycznego wykrywania garnka. 

 

Inteligentny rozdział mocy
„One” wyposażono w najnowocześniejszą technologię indukcyjną, już wcześniej stosowaną przez firmę Novy. Cztery ośmioboczne strefy gotowania o mocy do 3700 W zapewniają niezwykłą elastyczność w trakcie przygotowywania posiłków. Dzięki centralnie umiejscowionemu kominowi okapu i automatycznej funkcji Bridge, można uzyskać dwie niezwykle wydajne strefy gotowania, co doskonale sprawdza się, na przykład, w przypadku grillowania.

One. Plusy

Każde pole grzejne wyposażone zostało we własną funkcję Power, znaczenie zwiększającą moc. Funkcja ta sprawdza się znakomicie np. podczas gotowania dużej ilości wody

Opcjonalnie możliwość dokupienia płyty do grilowania

Funkcja utrzymywania ciepła ułatwia utrzymanie stałej temperatury 70°C (w niektórych modelach 95°C)

Niewielki rozmiar otworu przyspiesza odprowadzanie. Im mniejsza powierzchnia, tym szybszy jest przepływ powietrza. Takie przyspieszenie zwiększa wydajność wyciągu

Funkcja Bridge umożliwi połączenie dwóch przylegających do siebie pól grzejnych, tak by można je było kontrolować jednym ruchem. Bardzo przydatna w przypadku dużych patelni i garnków

Opcja odprowadzania oparów na zewnątrz

Rozmieszczenie pól grzejnych: pola ośmiob oczne zapewniają maksymalną elastyczność i wielkość powierzchni do gotowania.

Bardzo cichy i wydajny, trwały oraz energooszczędny

Stop & Go umożliwi czasowe wyłączenie zasilania. Po dotknięciu przycisku w ciągu 10 minut do wyłączenia, przywrócone zostaną wszystkie wcześniejsze ustawienia

Opcja recyrkulacji

One. Montaż

 

Dodatkowa elastyczność
Niewielka głębokość wpuszczenia „One” – zaledwie 17,9 cm (bez szkła) gwarantuje maksymalną ilość przestrzeni w  szafkach pod urządzeniem. Przy opcji odprowadzania oparów można samemu wybrać miejsce odprowadzenia: bezpośrednio za „One”, na tym samym poziomie, przez podłogę lub pod szafką. W przypadku opcji recyrkulacji nie dochodzi do uwalniania gorącego powietrza na zewnątrz, co pozwala zaoszczędzić energię. Zalecamy stosowanie obudowy filtra na cokole ze zintegrowanym filtrem monoblock, który pochłania wszystkie zapachy i opary, uwalniając do kuchni oczyszczone powietrze.

Integracja z powierzchnią roboczą

„One” można wbudować w blat na równi z powierzchnią roboczą bądź zamontować płytę na blacie

 

One. Dane techniczne

  1811 One
   
Wymiary (mm)  
Wymiary (szer. x gł. x wys.) (mm) 780 x 520 x 179
Wymiary otworu do montażu w blacie lub na blacie (szer. x gł.) (mm) 750 x 490
Wymiary krawędzi do montażu w blacie (szer. x gł. x wys.) (mm) 784 x 524 x 6
   
PŁYTA GRZEJNA
 
Strefy gotowania
 
Liczba ośmiobocznych stref gotowania (indukcja 220 x 180 mm)  4
Moc na strefę (min. - maks. / moc dodatkowa) (W)
111 - 2100 / 3700
Funkcje  
Sterowanie Suwak z białymi diodami LED
Liczba położeń
9 + Power + Super Power
Minutnik dla każdej ze stref
 •
Niezależny alarm gotowania
 •
Funkcja Stop&Go
Funkcja utrzymywania temperatury (42, 70 i 94°C)
Automatyczna funkcja Bridge (2x)
Wskaźnik ciepła resztkowego
Automatyczne podgrzewanie
Blokada rodzicielska bezpieczeństwa przed dziećmi
Wykrywanie garnka
Zabezpieczenie przed zalaniem  •
Wyłącznik bezpieczeństwa  •
Funkcja grilla (wyłącznie z blachą)
 •
   
WENTYLACJA KUCHENNA
 
Funkcje  
Sterowanie Dotykowe
Liczba prędkości
Sterowanie bezstopniowe
Opóźnienie wyłączenia (min)
 10-30
Wskaźnik sygnalizujący konieczność wyczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego
 •
Wskaźnik sygna lizujący konieczność wyczyszczenia/wymiany filtra recyrkulacyjnego
 •
Regulowane odprowadzanie oparów dla jednej lub obu stron
 •
Praca dwupoziomowa
 •
Pojemnik trójdzielny
  •
Przepływ powietrza i poziomu hałasu  
Przepływ powietrza (m3/h) (EN 61591):
 
- Minimalny 210
- Maksymalny
640
Ciśnienie (Pa) przy najwyższym ustawieniu (EN 61591)
600
Poziom hałasu (dB(A) re 1 pW) (dB(A) re 20µPa) (EN 60704-2-13):
 
- Minimalny 40/27
- Maksymalny
 70/57
Charakterystyka techniczna  
Całkowita moc maksymalna
7560 W
Zasilanie sieciowe
230 V lub 400 V + N
Zużycie energii w trybie czuwania Ps
<0,5 W
Wylot (dł. x szer.) (mm) 89 x222
Położenie wylotu z tyłu / pod spodem
Osprzęt i akcesoria  
Wymiary komina (mm):  
- Wysokość maksymalna 110
- Wysokość minimalna 55
- Szerokość 117
- Długość 278
Zestaw recyrkulacyjny - można zamówić dodatkowo Kod produktu:
Wbudoawna skrzynka recyrkulacyjna z filtrem monoblock (RVS) (98x818x290 mm) 7910.400
Wbudowana skrzynka recyrkulacyjna z filterm monoblock (RVS) (140x820x292 mm) 7900.400
Filtr przeciwtłuszczowy (zestaw do wymiany) (x2) 1811.026
Blacha 1700.091
Zestwa do montażu systemu recyrkulacji (do  szafek o min. głębokości 60 cm) 1811.802
Profile boczne płyty grzejnej 1700.092

 

  E F K S R S T X
Montaż w blacie 
750 490 4 6 - - - 55
Montaż na blacie 750 490 4 6 8 784 524 55

 

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty

COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane