Kontakt Serwis Gdzie kupić

BEST

Firma Best została założona w miejscowości Fabriano w 1976 roku, dzięki entuzjazmowi dwóch przedsiębiorczych wizjonerów. W dziesiątym roku swojej działalności Best zaprezentował pierwszy na świecie okap łączący w sobie funkcjonalność  i estetykę,  dzięki czemu okapy zaczęły pełnić również funkcję dekoracyjną. W 1995 roku firma Best dołączyła do światowego lidera w dziedzinie wentylacji i oczyszczania powietrza, grupy Nortek Inc.

 

Po ponad czterdziestu latach aktywności włoska firma Best posiada dwa zakłady produkcyjne we Włoszech i w Polsce, biura sprzedaży we Francji, Niemczech, Włoszech oraz sieć dystrybutorów na całym świecie. Jedynym w Polsce dystrybutorem okapów marki Best jest firma Comitor Sp. z o.o. Główna siedziba firmy dystrybutora, showroom, centrum serwisowe oraz centrum logistyczne zapewniające szybką i pewną realizację zamówień znajduje się w Łodzi. Filia firmy wraz z ekspozycją produktów mieści się w Warszawie.

 

Włoskie okapy Best to połączenie nowoczesnej technologii, piękna a przede wszystkim funkcjonalności. wyróżniają się wyrafinowanym wzornictwem, wydajnością, niskim poziomem hałasu, oszczędnością energii, bezpieczeństwem i poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Jesteśmy przekonani, że Best to nie tylko nazwa, ale także sposób myślenia i lepsza jakość życia.

Zapisz

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj