Kontakt Serwis Gdzie kupić

Promocja - Filtruj z BLANCO

Skorzystaj z promocji i zapewnij sobie funkcjonalny zestaw BLANCO do kuchni.

• Przy zakupie zestawu filtracyjnego  BLANCO drink.filter EVOL-S Pro otrzymujesz 500zł brutto zniżki, pod warunkiem zakupu dowolnego zlewozmywaka* BLANCO**

• Przy zakupie baterii kuchennej Fontas-S wraz z zestawem filtracyjnym otrzymujesz 250zł brutto zniżki, pod warunkiem zakupu dowolnego zlewozmywaka* BLANCO

• Przy zakupie baterii kuchennej Fontas, Trima lub Sora wraz z zestawem filtracyjnym otrzymujesz 150zł brutto zniżki, pod warunkiem zakupu dowolnego zlewozmywaka* BLANCO


Warunki promocji:
Promocja obowiązuje od 12.09.2022 do 31.12.2022, dotyczy wyłącznie baterii kuchennych BLANCO zawartych w ofercie. Podane zniżki są kwotami brutto. Oferta zawiera sugerowane ceny detaliczne. Szczegóły u przedstawicieli handlowych Comitor Sp. z o.o. W przypadku zwrotu części zestawu zniżka nie przysługuje, przyznany pierwotnie rabat zostanie odjęty od ceny zwracanego produktu.

 

* W promocji biorą udział wszystkie zlewomywaki i komory marki BLANCO w cenie detalicznej powyżej 1.200zł brutto.
**Zestaw filtracyjny do baterii kuchennej drink.filter EVOL-S Pro jest już zawarty w komplecie.

Ulotka Promocja - Filtrowanie z Blanco dostępna do pobrania

 

BATERIE KUCHENNE BLANCO FILTRUJĄCE WODĘ

Dlaczego warto?


Baterie kuchenne BLANCO filtrujące wodę zdecydowanie poprawiają jej jakość oraz smak. Kolejną korzyścią płynąca z takiej baterii jest możliwość zrezygnowania z zakupów plastikowych butelek z wodą, dzięki czemu oszczędzamy miejsce w domu i zmniejszamy zużycie plastiku, a co za tym idzie dbamy o środowisko.

Istotnym elementem jest też możliwość kolorystycznego i stylistycznego dopasowania baterii z filtrem do wnętrza kuchni. Mamy tutaj do wyboru baterie chromowane, stalowe, bardzo modne ostatnio czarne, a nawet i kolorowe w dokładnym odcieniu zlewozmywaka BLANCO, co pozwala na ich idealne dopasowanie.

Co więcej, poza kolorem możemy też wybrać model o bardziej nowoczesnej (np. BLANCO FONTAS) lub klasycznej (np. BLANCO SORA) stylistyce, który pięknie pasuje do wnętrz w stylu modern farmhouse. Najnowsza kolekcja baterii kuchennych BLANCO z opcją filtrowania wody prezentuje też modele w bardzo pożądanym ostatnio złocie: w eleganckiej wersji Satin GOLD.


Bateria kuchenna BLANCO Sora to nowoczesna technologia w klasycznej stylistyce, idealnie pasująca do modnego stylu modern farmhouse. Oddzielne sterowanie wody przefiltrowanej oraz wody z wodociągu. Posiada oddzielną dźwignię z prawej strony do wody mieszanej (ciepłej i zimnej ) oraz dźwignię do wody filtrowanej z lewej strony. Dostępna w opcji Satin GOLD oraz chrom.


FILTROWANA WODA.
NAJLEPSZY SMAK.

Systemy BLANCO drink.filter:
doskonała woda pitna dzięki filtrom BWT (Best Water Technology)


Perfekcyjnie przefiltrowana.

Picie wody jest najlepszym sposobem na szybkie ugaszenie pragnienia. Gdy przygotowujesz herbatę, czy mrozisz kostki lodu, chcesz mieć pewność, że spożywana woda jest świetnej jakości na której możesz polegać. Wielostopniowe systemy filtrujące BLANCO oczyszczają wodę zgodnie z najwyższymi standardami. Nie ma tutaj miejsca na cząsteczki metalu lub inne zanieczyszczenia obecne w wodzie wodociągowej, które mogą wywoływać nieprzyjemny zapach i psuć smak wody. Możesz mieć pewność, że każdy łyk to nic innego jak wysokiej jakości, doskonale zbilansowana woda – sprzyjająca zdrowemu stylowi życia i ułatwiająca codzienne przygotowywanie posiłków.


Click & touch:

Funkcja łącząca filtrowanie wody i precyzyjne dozowanie.


Higieniczne:

Wszystkie baterie kuchenne BLANCO z filtrem są wyposażone w oddzielne odprowadzenie wody filtrowanej.


Bateria kuchenna drink.filter EVOL-S Pro: ilość filtrowanej wody można regulować obrotowym przełącznikiem i aktywować za pomocą czujnika dotykowego – funkcja dostępna tylko w EVOL-S.

 

DOPASUJ BATERIĘ KUCHENNĄ DO ZLEWOZMYWAKA BLANCO.

Teraz ze zniżką na wybrany przez Ciebie zestaw!


NAJLEPSZA JAKOŚĆ WODY.


Woda bez nieprzyjemnego zapachu i o minimalnej możliwej zawartości kamienia – bezpośrednio z baterii kuchennej.

Seria baterii kuchennych BLANCO typu 3 w 1, przeznaczonych do filtrowania wody, zapewnia ciepłą i zimną wodę z sieci wodociągowej oraz filtrowaną wodę zimną.

Dodatkowo poprzez specjalny wkład filtrujący BLANCO możesz wzbogacić wodę
o cenny dla zdrowia magnez!


BLANCO FONTAS II dostępna jest w wersjach z wylewką stałą oraz wyciąganą.


Osobna dźwignia do wody filtrowanej we wszystkich bateriach.


Codziennie pyszna woda i mniej plastikowych butelek.


Dziecinnie prosta obsługa.


BATERIE KUCHENNE W PROMOCJI:

BLANCO drink.filter EVOL-S

BLANCO FONTAS-S II

BLANCO FONTAS II

BLANCO TRIMA

BLANCO SORA


FILTRY DO BATERII KUCHENNYCH:

BLANCO Zestaw filtrujący

BLANCO Wkład filtrujący do baterii Soft S

BLANCO Wkład filtrujący do baterii Soft M

z magnezem

BLANCO Wkład filtrujący do baterii Soft L

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane