Kontakt Serwis Gdzie kupić

BLANCO w kuchni @dreamhouse_byme

Elegancka kuchnia influencerki @dreamhouse_byme stała się jeszcze bardziej funkcjonalna. W ramach współpracy z naszą firmą, do już obecnego zlewozmywaka BLANCO Etagon, zostały zamontowane bateria kuchenna BLANCO Trima w kolorze Satin Gold wraz z dozownikiem oraz rozdrabniacz do odpadków bio BLANCO FWD Medium.

Wiem, że tak jak ja lubicie praktyczne i estetyczne rozwiązania w kuchni.  Dzięki współpracy z firmą @Comitor.pl mogę zaprezentować Wam zestaw marki BLANCO, który u mnie sprawdza się idealnie, a do tego jest prawdziwą ozdobą tej strefy kuchennej:

 


Zlewozmywak BLANCO Etagon 500 U SILGRANIT z praktycznymi szynami, które pełnią tutaj rolę ociekacza, ale ja używam ich również do odkładania gorących garnków czy odwieszenia ściereczek. Szyny można też używać na blacie jako podkładki pod gorące naczynia.

Bateria BLANCO Trima w pięknym, delikatnym półmatowym kolorze Satin Gold, na której nie odznaczają się odciski palców.

 

Dozownik na płyn BLANCO Lato, który teraz można dostać gratis do zestawu. Szczegóły promocji na @comitor.pl


 
Oraz rozdrabniacz na bio odpady BLANCO FWD Medium- prezentacje z użytkowania możecie znaleźć w relacji wyróżnionej.
 
Wszystkie produkty dostępne są u oficjalnego dystrybutora @comitor.pl


dreamhouse_byme
Przed montażem rozdrabniacza na odpady trzeba wziąć pod uwagę lokalizację przycisku, który będzie go włączał. Zwłaszcza w blatach kamiennych, gdzie otwór należy nawiercić wcześniej. Producent @blancopolska oferuje wszystkie elementy wyposażenia takie jak bateria kuchenna, dozownik czy nakładka na przycisk w jednym kolorze. Dzięki temu strefa przy zlewie może stać się prawdziwą ozdobą kuchni.

Zlewozmywak BLANCO Etagon 500 U SILGRANIT
Bateria kuchenna BLANCO Trima w kolorze Satin Gold
Dozownik BLANCO Lato w kolorze Satin Gold
Nakładka na przycisk młynka również w tym samym kolorze.

Wszystko dostępne u oficjalnego dystrybutora @comitor.pl

Komora podwieszana BLANCO ETAGON 500-U

Bateria kuchenna BLANCO TRIMA

Rozdrabniacz odpadków bio BLANCO FWD Medium

Dozownik BLANCO LATO

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane