Kontakt Serwis Gdzie kupić

Wieczysta gwarancja

 

Drodzy Klienci,

zlewozmywaki marki Blanco prezentują najwyższy osiągalny poziom jakości. Jesteśmy tego tak pewni, że nie obawiamy się udzielać na nie Wieczystej Gwarancji dającej pewność, że Państwa zlewozmywak BLANCO pozostanie z Państwem tak długo, jak sami będziecie chcieli.

Aby skorzystać z Wieczystej Gwarancji wystarczy ją zarejestrować w ciągu 2 lat od daty zakupu zlewozmywaka korzystając z formularza. Jeśli nie zdecydują się Państwo na rejestrację, korzystają Państwo wówczas jedynie z gwarancji 2-letniej.

Wieczysta gwarancja udzielana jest wyłącznie na produkty BLANCO, importowane i dystrybuowane w Polsce przez jedynego, oficjalnego polskiego Importera Kontraktowego, firmę COMITOR Sp. z o.o. Jest to jedyna wieczysta gwarancja w Polsce na produkty BLANCO autoryzowana przez producenta, firmę BLANCO GmbH+Co. KG

Wieczystej gwarancji udziela się na wszystkie zlewozmywaki BLANCO, do których dołączono kartę gwarancyjną z hologramem BLANCO/COMITOR, po jej zarejestrowaniu w poniższym formularzu, nie później niż 2 lata od dokonania zakupu.

Dokumentem potwierdzającym udzielenie wieczystej gwarancji jest oryginał karty gwarancyjnej wraz z wydrukowanym potwierdzeniem rejestracji wieczystej gwarancji, wysyłanym na adres e-mail, wskazany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym.

W przypadku zakupu zlewozmywaka w sklepie internetowym nie posiadającym Autoryzacji E-Sprzedawca nie obowiązuje wieczysta gwarancja ! – gwarancja wynosi tylko 2 lata.

 

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt z serwisem pod numerem:  + 48 42 689 10 19

 

Uwaga: Zastosowanie młynka/rozdrabniacza w zlewozmywakach i komorach podwieszanych wykonanych z ceramiki wyklucza uprawnienia użytkownika do świadczeń z tytułu gwarancji wieczystej udzielanej przez Comitor Sp. z o.o.


REJESTRACJA GWARANCJI

Zapraszamy do kontaktu

Mariusz Dewicki
Kierownik serwisu
+48 42 689 10 19
+48 605 10 20 84
Serwis Comitor
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj