Kontakt Serwis Gdzie kupić

Aktualności

Zostań MotoMikołajem edycja 2018

Jak co roku wspieramy MotoMikołaje Łódź. Również dzięki Wam Mikołaje na motocyklach mogą zawieźć Dzieciom z Domów Dziecka mikołajkowe prezenty.

Comitor
Targi HORECA 07-09 listopada
Gastronomia
Comitor na Warsaw Home Expo
Comitor
Nasz Partner Häcker otwiera salon w Warszawie!

Producent zabudowy kuchennej Häcker otwiera swój pierwszy pokazowy salon w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 29 maja, o godzinie 18.00 na ul. Woronicza 31. W programie nie zabraknie nowinek ze świata designu, pokazów gotowania oraz niespodzianek dla gości.

Comitor
Dolce Vita w Domotece i wyjątkowy rabat na zakupy
Kuchnia
NOVY na Eurocucina 2018 Salone del Mobile Milano.

Prawdziwe święto designu i inspiracji trwało aż 6 dni. Marka NOVY po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni zaprezentowała swoje produkty na targach w Mediolanie. Jakość i piękno w doskonałej oprawie!

Kuchnia
Artykuł w magazynie "Living Room" nr 2/2018
informacje prasowe
Comitor doceniony podczas 4 Design Days!
Comitor
Comitor wspiera MotoMikołajów

Rusza VI już edycja MotoMikołajów. Tym razem Łódzkie Forum Motocyklistów organizuje zbiórkę pieniędzy dla wychowanków z Domu Dziecka nr 2 i nr 8 w Łodzi.

Comitor
Xmas Shop

X-mas Shop

Szukacie pomysłów na prezent ? Idealnie Pomożemy

Comitor
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA

15-17 Listopada, stoisko A30

Gastronomia
Czas na Wnętrze nr 10/2017

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Czas na wnętrze”. Tematem numeru jest kuchnia, czyli serce każdego domu. To miejsce staje coraz częściej przestrzenią, w której nie tylko gotujemy, ale pracujemy, spędzamy czas z przyjaciółmi i rodziną. Kuchnia to również tło rodzinnego życia, powoli zaciera się granica pomiędzy salonem, jadalnią i miejscem do gotowania. Jeśli decydujemy się na biel z dodatkiem miedzi, AGD marki Küppersbusch idealnie wpasuje się w naszą wizję.

informacje prasowe
Zaproszenie na archiDAY 06-08.10.2017

Zapraszamy w sobotę 07. Października o 16.45 na interesującą dyskusję dotyczącą ergonomii i funkcjonalności w kuchni. Przedstawimy ciekawe i inspirujące rozwiązania produktów marki Novy i Blanco.

Comitor
Blanco Cook na Orange Ball 2017
Gastronomia
Tropikalna Noc w Domotece

W najbliższy czwartek 21.09.2017 r. Comitor zaprasza do odwiedzenia swojego showroomu podczas Tropikalnej Nocy w Domotece (ul. Malborska 41, Warszawa) w godzinach 20:00 – 24:00

Kuchnia
Produkty Premium Innovation firmy Novy
Kuchnia
Mobilny Livecooking

Nasza mobilna stacja do livecookingu gwarantuje niezapomniane doznania kulinarne.

Przekonać się o tym możecie Państwo odwiedzając hotel Courtyard by Marriott na warszawskim lotnisku Okęcie.

Serwowane tam za pomocą urządzenia Blanco Cook śniadanie z użyciem tylko i wyłącznie świeżych składników, przyrządzane osobiście przez Szefa Kuchni na pewno będzie kulinarnym doznaniem.

Gastronomia
Design dla Konesera
informacje prasowe
Młyńska12

Młyńska12 to XIX - wieczna kamienica, odrestaurowana według najwyższych standardów konserwatorskich.

Gastronomia
Rola jabłka w kuchni polskiej

Pokazy kulinarne - Dni Bełchatowa 25-26 czerwca 2016 r.

Gastronomia
Okapy kuchenne
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty

COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane