Kontakt Serwis Gdzie kupić

Kariera

Comitor Sp. z o.o.

specjalizuje się między innymi w sprzedaży wyposażenia dla branży Horeca. W ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty przeznaczone do hoteli, restauracji, barów, firm cateringowych i innych zakładów gastronomicznych. Od wielu lat importujemy dla naszych Klientów nowoczesny sprzęt gastronomiczny dla branży hotelarskiej i restauracyjnej uznanych światowych marek.

Jeśli chcesz  podjąć ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, renomowanej firmie, zapewniającej stabilne zatrudnienie zgłoś się do nas. Poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów z branży wyposażenia hoteli i restauracji lub regionalnych dystrybutorów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami firmy
  • prowadzenie działań promocyjnych we współpracy z osobami zarządzającymi
  • realizacja planów sprzedażowych
  • negocjacje warunków współpracy z klientami oraz samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych
  • prezentowanie oferty sprzedażowej z uwzględnieniem potrzeb klientów
  • przyjmowanie zamówień i koordynacja realizacji zamówień
  • dbanie o dobry wizerunek firmy pracodawcy
  • udział w targach branżowych w kraju i za granicą
  • udział w szkoleniach w kraju i za granicą

Wymagania:

  • doświadczenie w branży wyposażenia hoteli i restauracji oraz ogólna znajomość rynku Horeca
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • minimum średnie wykształcenie
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • zaangażowanie, kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność rozumiana jako gotowość do kilkudniowego podróżowania samochodem lub komunikacją zbiorową
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • dynamiczną pracę pełną wyzwań
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną o wysokim standardzie, karnety sportowe
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: office@comitor.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Kłąb
Asystentka zarządu
+48 42 689 10 26
+48 601 39 89 88
Łódź - biuro Comitor
Wyposażenie kuchni w domu
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj