Kontakt Serwis Gdzie kupić

Dotacje na innowacje


Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,61kWp

w przedsiębiorstwie "COMITOR" w miejscowości Łódź

 

Wartość zadania:                215 000 zł
Forma dofinansowania:       pożyczka

 

Projekt polega na montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,61 kWp w przedsiębiorstwie Comitor Sp. z o.o.
Celem projektu jest ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko emisji substancji szkodliwych przy wytwarzaniu
energii elektrycznej. Zadanie sfinansowano w całości ze środków pochodzących z pożyczki udzielonej przez
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
www.wfosigw.lodz.pl

 

 

 

Wdrożenie systemu typu B2B w firmie Comitor Sp. z o.o.

 

Nazwa beneficjenta: Comitor Sp. z o.o.
Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-10-074/13
Udział Unii Europejskiej: 220 220,00 PLN
Okres realizacji: 01.03.2014r. – 30.06.2015r.

PROJEKT WSPóŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

 Zaplanowany do realizacji projekt ma na celu rozszerzenie zakresu działania obecnie posiadanego przez Spółkę systemu do zarządzania przedsiębiorstwem o szereg zaawansowanych funkcjonalności B2B, które pozwolą na znaczące usprawnienie sposobu realizacji procesów biznesowych realizowanych z partnerami biznesowymi. W efekcie powstanie docelowy, kompleksowy system informatyczny klasy B2B usprawniający zewnętrzne procesy biznesowe i znacząco przyczyniający się do wysokiej efektywności ekonomicznej prowadzonej przez Comitor Sp. z o.o. działalności gospodarczej. Zapytania ofertowe


W związku z realizowanym projektem pt. „Wdrożenie systemu typu B2B w firmie Comitor Sp. Z o. o.” w ramach PO IG Działanie 8.2. zapraszamy Państwa do złożenia oferty na przedmioty umieszczone w niniejszym zapytaniu ofertowym.

PROCEDURA ZAKOŃCZONA

 

W związku z realizowanym projektem pt. „Wdrożenie systemu typu B2B w firmie Comitor Sp. Z o. o.” w ramach PO IG Działanie 8.2. zapraszamy Państwa do złożenia oferty na przedmioty umieszczone w niniejszym zapytaniu ofertowym.

PROCEDURA ZAKOŃCZONA

Młynki kuchenne
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane