Kontakt Serwis Gdzie kupić

Serwis radzi

Wszystkie zlewozmywaki czy to ze stali, ceramiki czy innego kompozytu bez względu na to jaki producent je wytworzył, wcześniej czy później podczas eksploatacji ulegają zabrudzeniu. Nie wynaleziono jeszcze takiego materiału, który byłby odporny na wszelkie zabrudzenia, nie wymagającego czyszczenia i pielęgnacji

WIĘCEJ

Ceramikę stosuje się już od tysiącleci . Jest bowiem tworzywem o niezwykłej odporności i wielu zastosowaniach. Zanim wkroczyła do kuchni, obecna była m.in. w postaci blatów w laboratoriach chemicznych jako tworzywo odporne na różnego rodzaju substancje, wysokie temperatury oraz uszkodzenia.

WIĘCEJ

Stal szlachetna chromowo-niklowa 18/10 stosowana przez BLANCO do produkcji zlewozmywaków V2A jest stalą najwyższej jakości. Składa się głównie ze żelaza (ok.72%), chromu (ok.18%) oraz niklu (ok.10%). Nie oznacza to, że jest ona całkowicie odporna na zarysowania czy różnego rodzaju zabrudzenia. Celem niniejszego opracowania jest wyjaśnienie przyczyn pojawiającyh się problemów w warunkach przeciętnej eksploatacji w kuchi, jak też wskazanie profilaktyki, której przestrzeganie wyeliminuje te nieprzyjemne dla użytkownika zjawiska.

WIĘCEJ

Najczęściej spotykane są baterie pokryte błyszczącą powłoką chromową. Inne popularne wykończenie to satyna (srebrny mat), stal szczotkowana (stal podrapana maszynowo metalową szczotką), granit (imitacja kamienia w różnych kolorach głównie przewidziana jako element wyposażenia zlewozmywaków kompozytowych). Daje to możliwość do indywidualnego komponowania armatury z charakterem całości wnętrza. Aby nasza bateria zachowała swoje walory estetyczne przez długi okres eksploatacji, niezmiernie ważna jest ich pielęgnacja

WIĘCEJ

Kamień jest osadem mineralnym powstającym w trakcie podgrzewania, gotowania i odparowywania twardej wody, w której zawarte są duże ilości rozpuszczalnych soli wapnia i magnezu. To dlatego jest największą zmorą i utrapieniem tych urządzeń, w których woda poddana jest "obróbce termicznej": grzałek, żelazek, czajników czy ekspresów do kawy. Sprawia również wielki problem użytkownikom baterii, zlewozmywaków czy kabin prysznicowych. Białawy nalot osadza się na powierzchni, przez co urządzenia te szybciej się niszczą, ulegają awarii.

WIĘCEJ

Zapraszamy do kontaktu

Wojciech Pietrzyk
Serwisant, obsługa klienta i reklamacji
+48 42 689 10 17
+48 603 88 23 02
Jan Sołtys
Serwisant urządzeń sanitarnych
+48 42 689 10 17
+48 605 56 50 08
Mariusz Dewicki
Kierownik serwisu
+48 42 689 10 19
+48 605 10 20 84
Serwis Comitor
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj