Kontakt Serwis Gdzie kupić
Filtruj
Wyposażenie kuchni w domu Wyposażenie gastronomii
CENA
Producent
Zobacz więcej
Kolor
Zobacz więcej
Rodzaj
Zobacz więcej
Zmiana strumienia wody
Zobacz więcej
Wyciągana wylewka
Zobacz więcej
Kąt obrotu
Zobacz więcej
Podokienna
Zobacz więcej

Baterie z prysznicem

Baterie kuchenne z prysznicem to wygoda i estetyka w jednym. Dzięki wyjmowanej wylewce i funkcji prysznica zyskujemy dużą swobodę ruchu. Bateria taka posiada standardowy strumień wody z możliwością przełączenia go na prysznicowy dzięki specjalnemu przyciskowi.

Baterie z prysznicem firmy Blanco występują w różnorodnych kształtach i wysokościach. Wykonane są ze stali, Silgranitu, naszej specjalnej mieszanki składającej się w 80% z naturalnego granitu, a której pozostała część stanowi mieszanka akrylu, ceramiki i pigmentu zapewniającego różnorodną kolorystykę armatury. Najczęściej jednak pojawia się bateria z prysznicem chromowana.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i służymy radą przy wyborze naszych produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – odpowiemy na każde pytanie.

 

Siatka Lista Lista
sortowanie:
 • wg nazwy rosnąco
 • wg nazwy malejąco
 • wg producenta rosnąco
 • wg producenta malejąco
 • wg indeksu rosnąco
 • wg indeksu malejąco
 • wg ceny rosnąco
 • wg ceny malejąco
produktów na stronie:
30
 • 30
 • 60
 • 90
 • ilość: 21 produktów
  BLANCO ALTA-S COMPACT VARIO Chrom 2 263 zł od 2 057 zł Promocja
  BLANCO AMBIS-S Stal 1 575 zł od 1 431 zł Promocja
  BLANCO CARENA-S VARIO Chrom 1 749 zł od 1 590 zł Promocja
  BLANCO CARENA-S VARIO Silgranit-Look 2 018 zł od 1 834 zł Promocja
  BLANCO CATRIS-S Chrom 1 388 zł od 1 262 zł Promocja
  BLANCO CATRIS-S Flexo Chrom 1 528 zł od 1 389 zł Promocja
  BLANCO CATRIS-S Flexo Czarny mat 1 726 zł od 1 569 zł Promocja
  BLANCO CATRIS-S Flexo w kolorze stali UltraResist 1 726 zł od 1 569 zł Promocja
  BLANCO CULINA-S Chrom 2 275 zł od 2 068 zł Promocja
  BLANCO CULINA-S Kolor stali 3 050 zł od 2 772 zł Promocja
  BLANCO LINUS-S VARIO Chrom 1 341 zł od 1 219 zł Promocja
  BLANCO MASTER-S SEMI-PROFI Chrom 2 857 zł od 2 597 zł Promocja
  BLANCO MASTER-S SEMI-PROFI Kolor stali 3 743 zł od 3 403 zł Promocja
  BLANCO PANERA-S Stal 4 012 zł od 3 647 zł Promocja
  BLANCO SOLENTA-S Chrom 2 796 zł od 2 541 zł Promocja
  BLANCO SOLENTA-S Kolor stali 3 497 zł od 3 179 zł Promocja
  BLANCO SOLENTA-S SENSO Chrom 4 653 zł od 4 230 zł Promocja
  BLANCO SOLENTA-S SENSO Kolor stali 5 236 zł od 4 760 zł Promocja
  BLANCO TIVO-S Chrom 1 236 zł od 1 124 zł Promocja
  BLANCO TIVO-S Silgranit-Look 1 528 zł od 1 389 zł Promocja
  BLANCO TIVO-S-F Chrom 1 796 zł od 1 633 zł Promocja

  Zapraszamy do kontaktu

  Barbara Wiaderna
  Handlowiec
  +48 42 689 10 10
  Łódź - biuro Comitor
  Młynki kuchenne
  Do góry
  Masz pytania?

  W czym możemy pomóc?

  INFOLINIA
  801 BLANCO (252 626)
  Wyślij zapytanie
  Porównanie produktów:
  Porównaj
  COMITOR

  Zapisz się
  do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


  COMITOR

  Akceptacja RODO

  Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

   

  Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

   

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
  2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
  3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
  4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
  5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
  6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
  7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
  9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
  10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
  11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
  12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
  13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

  Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

  Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

  Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

  Ustawienia zaawansowane