Kontakt Serwis Gdzie kupić

Idealna strefa do przygotowywania posiłków - Doradzamy w marcowym „Czas na wnętrze”

W ostatnim wydaniu „Czas na wnętrze” podpowiadamy jak za pomocą inteligentnych produktów dostępnych w COMITOR stworzyć kompletne centrum przygotowywania posiłków.

Materiały prasowe do pobrania: Comitor - Czas na wnętrze - Marzec 2022

 

 

Jak urządzić kuchnię, aby ułatwić sobie przygotowywanie posiłków?

Kuchnię wyposażamy w wiele sprzętów, jednak to przy zlewozmywaku spędzamy najwięcej czasu. 60% czasu spędzanego w kuchni poświęcamy na różnorodne czynności wykonywane właśnie przy zlewozmywaku, który nie służy już tylko do dostarczania wody i mycia naczyń. Stąd właśnie powstał koncept BLANCO UNIT, który polega na zestawieniu ze sobą idealnie dobranego zlewozmywaka wraz z akcesoriami, baterii kuchennej oraz selektorów odpadów.

Przemyślane i odpowiednio dopasowane do siebie elementy gwarantują wygodniejsze, szybsze i przyjemniejsze wykonywanie kuchennych czynności, a ponadto pomagają w utrzymaniu higieny i czystości w kuchni. BLANCO daje możliwość wyboru zlewozmywaków z kompozytu SIGRANIT, z ceramiki i ze stali szlachetnej. Ze względu na dużą komorę i pomysłowe rozwiązania coraz popularniejsze są modele jednokomorowe.

Zestaw BLANCO UNIT wyposażony w selektory opadów to już kompletne centrum przygotowywania posiłków. Selektory BLANCO dają możliwość dopasowania do każdej szafki oraz konfiguracji koszy różnej wielkości. Inteligentne detale, takie jak listwa do wysuwania szafki stopą MOVEX lub elektryczny automat do otwierania drzwi AutoMove, ułatwiają otwieranie kosza, gdy mamy zajęte lub brudne ręce. Przygotowywanie posiłków i gotowanie idą najszybciej, kiedy mamy wszystko pod ręką w jednym miejscu. A kiedy jeszcze nasze sprzęty kuchenne są nie tylko praktyczne, ale i piękne, uzyskujemy wtedy kuchnię naszych marzeń.

Współczesne technologie pozwalają nam zaoszczędzić sporo miejsca w kuchni.


Bateria kuchenna InSinkErator® 3N1, poza wodą ciepłą i zimną, serwuje także wrzątek prosto z kranu, dzięki czemu nie tracimy czasu na zagotowanie się wody w czajniku lub garnku. Bateria jest bezpieczna dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu push-lever, który zatrzymuje przepływ wody natychmiast po zwolnieniu dźwigni. Dzięki baterii 3 w 1 oszczędzamy miejsce w kuchni, ponieważ pozbywamy się czajnika z kablem i zmniejszamy ryzyko poparzenia się poprzez przypadkowe dotknięcie gorących stref gotowania lub nieosłoniętych płomieni z kuchenki gazowej.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane