Kontakt Serwis Gdzie kupić

Metamorfoza kuchni z BLANCO w domu z 1903r.

Prezentujemy bardzo ciekawy projekt metamorfozy kuchni, w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział. Remont tej kuchni w domu z 1903r. na Dolnym Śląsku trwał prawie 11 miesięcy. Sama kuchnia miała być gotowa w grudniu 2022. Dom sprawił więcej niespodzianek przy remoncie niż się spodziewano. Wcześniej w tym pomieszczeniu nie było nawet wody, ponieważ funkcjonowała druga kuchnia tzw. brudna, w której obecnie jest łazienka. Właścicielka marzyła o zlewozmywaku w stylu farmerskim oraz stylizowanej baterii. Wreszcie to marzenie udało się spełnić i kuchnia jest piękna i gotowa do użytku, a w niej: Zlewozmywak BLANCO Panor ceramika biały, Bateria kuchenna BLANCO Tradon

Więcej zdjęć i informacji:
https://www.instagram.com/panitopotrafi/

http://panitopotrafi.blogspot.com

Zdjęcie profilowe panitopotrafi
Kuchnia w stylu Modern Farmhouse nie może funkcjonować bez pięknego, dużego zlewozmywaka ceramicznego typu "farmerskiego". Taki też zlewozmywak wypatrzyłyśmy na targach WARSAW HOME (na stoisku @comitor.pl). A na nim, piękny, ceramiczny, jednokomorowy zlew marki @blancopolska, który idealnie wpisywał się w nasz projekt Kuchni.


Do realizacji wybrałyśmy model Panor 60 z olbrzymią komorą i świetnej jakości szkliwem (BLANCO to niemiecka marka). Wiedziałyśmy, że będzie nie tyko ozdobą kuchni, ale doda jej szyku, szczególnie, że szafka ze zlewozmywakiem znajduje się w centralnym punkcie kuchni.


Do kompletu wybrałyśmy przepiękną, stylową baterię z szczotkowanego mosiądzu z ceramicznym uchwytem, idealnie pasujący do uchwytów w frontach szafek (model BLANCO TRADON).


Zlewozmywak i bateria umieszczone są w świetle okna kuchennego. To jest piękny punkt, widoczny zaraz po wejściu do kuchni, a zresztą sami zobaczcie.

A Wam jak podobają się ceramiczne, duże zlewozmywaki?

Kuchnia Modern Farm House | Remont kuchni | Ceramiczny zlewozmywak | zlewozmywak farmerski |

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane