Kontakt Serwis Gdzie kupić

Zobacz 6 modeli baterii kuchennych z ciekawymi funkcjami.

Potrafią się złożyć, wyciągnąć, a nawet zaparzą herbatę czy kawę. Ułatwiają codzienne zmagania w kuchni i usprawniają sprzątanie po wieczornej kolacji. Do tego wyglądają ciekawie, są dopełnieniem przestrzeni, a niekiedy nawet jej główną dekoracją. Nie chodzi tu o technologicznie zaawansowane sprzęty małego AGD czy innowacyjne meble. To funkcje, które spełniają baterie kuchenne. Jeszcze do niedawna wyłącznie dostarczały wodę – dziś potrafią o wiele więcej.

Link do artykułu: Comitor na homebook.pl


1. Bateria kuchenna, która odmierza ilość wody

W kuchni wiele się dzieje. Tam, oprócz sprzątania po kolacji, odbywa się szał gorączkowych przygotowań do świąt, rodzinnych obiadów czy imprez z przyjaciółmi – i choć w gotowaniu kreatywność jest najważniejsza, to obok kulinarnej fantazji liczy się dokładność! W tym pomocna będzie bateria BLANCO Evol-S Pro Filter z funkcją Click&Touch. To rozwiązanie, dzięki któremu do sosu, zupy czy bulgoczącego wywaru dodasz dokładnie tyle wody, ile potrzeba. Jak to możliwe?


BLANCO Evol-S Pro Filter to rozwiązanie wyposażone w precyzyjne pokrętło oraz intuicyjny przycisk, dzięki którym możesz z aptekarską dokładnością odmierzyć potrzebną ilość wody. Taka funkcjonalność znacznie ułatwi gotowanie i odwzorowanie każdego przepisu.


Bateria kuchenna BLANCO Evol-S Pro Filter jest baterią 3w1, co oznacza, że oprócz wody użytkowej niezbędnej do mycia i sprzątania, dostarcza też wodę filtrowaną zdatną do picia oraz dodawania bezpośrednio do potraw. Armatura składa się z dwóch wylewek – jednej elastycznej, dzięki której zwiększysz zasięg roboczy, oraz drugiej wzbogaconej o system filtrujący BWT. Dzięki wielostopniowemu procesowi filtracji system redukuje osadzanie się kamienia i usuwa z wody niebezpieczne substancje, tym samym poprawiając jej walory smakowe, a także dbając jakość przyrządzanych potraw.


2. Retro bateria filtrująca – woda do picia prosto z kranu

Woda do picia prosto z kranu to również zasługa baterii z podłączeniem do filtra BLANCO. Ta sanitarna alternatywa dla zbiorników filtrujących pozwala czerpać wodę przefiltrowaną oraz wodę użytkową. Dzięki temu nie musisz kupować wody butelkowanej, a tym samym nie zaśmiecasz planety kolejnymi tonami plastikowych śmieci.


Czy taka bateria sprawdzi się tylko w nowoczesnej kuchni? Nie! Ten innowacyjny wynalazek XXI wieku dostępny jest w różnych stylach do wyboru. BLANCO oferuje zarówno klasyczne, jak i modernistyczne wzornictwo bazujące na całkowitej prostocie. Fani nurtu vintage i retro mogą też sięgnąć po stylizowane baterie kuchenne w ciekawym wykończeniu Satin GOLD.


3. Bateria podokienna – opuszczana, zdejmowana czy składana?

Twoim marzeniem jest kuchnia jak z filmu, ze strefą zmywania ulokowaną tuż pod oknem? To świetne rozwiązanie, które pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym i podczas wykonywania codziennych obowiązków spoglądać, co dzieje się za szybą. Czasami problemem okazuje się jednak wybór baterii kuchennej, która nie będzie przeszkadzała, kiedy trzeba będzie otworzyć i umyć okno.


By znaleźć odpowiednie rozwiązanie do Twojej kuchni, zapoznaj się z bateriami podokiennymi BLANCO. To wyjątkowe baterie – funkcjonalne i stylowe. Można je umieścić tuż przy oknie, nie pozbawiając domowników możliwości otwarcia skrzydła. Do wyboru masz trzy typy: baterie opuszczane bezstopniowo, baterie zdejmowane oraz baterie składane, które celująco zdadzą egzamin w mniejszych przestrzeniach.


Oprócz pełnej funkcjonalności baterie BLANCO gwarantują stylistyczną harmonię.


4. Bateria, która serwuje wrzątek do herbaty i kawy

Jeśli jesteś fanem gorących herbat, ziołowych naparów i szybkiej kawy, z pewnością w Twoim kuchennym królestwie sprawdzą się baterie InSinkErator HOT 3w1. To funkcjonalne rozwiązania znanej amerykańskiej marki, uznawanej za wynalazcę rozdrabniaczy do odpadków bio, które pomagają w ekologicznym pozbyciu się resztek organicznych i niwelują nieprzyjemne zapachy wydostające się ze zlewu.


InSinkErator HOT 3w1 pozwoli opłukać warzywa i owoce, a także odegra rolę czajnika, bo w okamgnieniu zaserwuje wrzącą wodę na herbatę. Armatura dostarcza przefiltrowany wrzątek o temperaturze sięgającej 98°C. Dzięki temu nie musisz czekać na głośne gwizdy czajnika, a Twoi goście zaraz po przybyciu otrzymają smaczne, gorące napoje.


Bateria tego typu wyposażona jest w dwie dźwignie. Jedna służy do mieszania wody zimnej oraz ciepłej z sieci wodociągowej, druga natomiast sprawia, że z wylewki wypłynie przefiltrowana, wrząca woda. To przekłada się na dodatkowy atut – brak przypadkowych oparzeń.


5. Multifunkcyjna bateria 4w1, czyli Twój pomocnik kuchenny

Jeśli trzy funkcje to za mało, InSinkErator proponuje baterie 4w1! To armatura, która dostarcza ciepłą oraz zimną wodę do codziennych czynności w strefie zlewozmywaka, pozwala na nalewanie filtrowanej wrzącej wody za pociągnięciem dźwigni, a także umożliwia błyskawiczne napełnianie szklanek i naczyń przefiltrowaną, zimną wodą – wystarczy, że naciśniesz przycisk na stylowym korpusie armatury, by otworzyć krystaliczny i wzbogacony o dobroczynne substancje strumień zdatny do picia.


Zastosowany filtr InSinkErator® zmiękcza wodę, eliminuje kamień kotłowy oraz usuwa drobne zanieczyszczenia. Dzięki temu masz wodę zawsze pod ręką – bez przepłacania, konieczności kupowania plastiku i noszenia ciężkich zgrzewek.


6. Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

A gdyby tak kuchenna strefa zmywania nie była niczym ograniczona i do napełniania wysokich garnków nie trzeba było wkładać naczynia do zlewu? Gdyby opłukiwać dużą blachę z piekarnika bez gimnastykowania się albo dokładnie czyścić owoce, bez rozchlapywania wody dookoła? To możliwe z bateriami z wyciąganą wylewką od BLANCO.


Baterie BLANCO z elastyczną wylewką zwiększają zasięg pracy, a to oznacza wygodne mycie niestandardowych pojemników, efektywniejsze opłukiwanie produktów spożywczych, możliwość dopasowania strumienia, dostosowanie do każdej komory zlewu oraz dotarcie do wszystkich zakamarków – nie tylko zlewozmywaka, lecz także czyszczonych w nim przedmiotów, większych elementów czy zakurzonych bibelotów. W wielu modelach dodatkowo istnieje opcja zmiany zwykłego strumienia wody na prysznic.


Co może bateria kuchenna, oprócz dostarczania wody? Jak się okazuje: wiele! Wrzątek, woda do picia, do mycia, wylewka ze zwiększonym zasięgiem albo składana, by zmieściła się pod oknem – to początek możliwości, które usprawnią codzienną rutynę. Dzięki temu nawet gotowanie czy sprzątanie mogą stać się przyjemnościami.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane