Kontakt Serwis Gdzie kupić

Czysta i zdrowa woda – Zalety baterii kuchennych BLANCO z filtrem


Czysta i zdrowa woda – „Cztery kąty” przedstawiają baterie kuchenne BLANCO z filtrem. Artykuł opisuje ich najważniejsze funkcje oraz  różnorodne korzyści jakie wynikają z użytkowania takich baterii, a także podaje  wiele przydatnych informacji ułatwiających wybór i zakup baterii kuchennej.

Materiały prasowe do pobrania: Comitor - Cztery kąty Kwiecień 2022

Komfortowa bateria 3w1: woda filtrowana i niefiltrowana z jednej wylewki z osobnymi kanałami przepływu, ma oddzielną dźwignię z prawej strony do wody mieszanej (ciepłej i zimnej) oraz dźwignię do wody filtrowanej z lewej strony; wyciągana wylewka ułatwia napełnianie naczyń, BLANCO Fontas-S II.


Krystalicznie czysta woda w domu to marzenie wielu z nas. Aby móc taką pić prosto z kranu, wystarczy zastosować odpowiedni sposób filtracji.

Picie wody z kranu to rozwiązanie, dzięki któremu ograniczymy koszty oraz zadbamy o środowisko. Warto jednak zastosować metody, które poprawią jakość i smak wody – filtry na kran, systemy pod zlewozmywak, baterie filtrujące, a doraźnie dzbanki czy butelki filtrujące. Filtry do wody różnią się budową, wydajnością, skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń różnego pochodzenia. Zawsze należy je dobierać do potrzeb gospodarstwa, czyli jakości i twardości wody. Przy samodzielnym wyborze systemu filtracji lepiej zdecydować się na proste rozwiązania. W przypadku większych problemów z jakością wody zalecana jest konsultacja ze specjalistą, który pomoże stworzyć układ filtrów.


Filtracja dzięki bateriom

Spożywanie czystej i zdrowej wody jest możliwe dzięki bateriom kuchennym z filtrem. Są to modele, w których dzięki wykorzystaniu specjalnych technologii, zwykła woda jest oczyszczana z tych substancji, które mogą negatywnie wpływać na jej smak i zapach. Są to chlor, osady wapienne i metale ciężkie, czyli te zanieczyszczenia i związki, które woda przyswaja w trakcie przemieszczania się przez rury wodociągowe. Woda jest też wolna od rdzy, mikrocząsteczek plastiku oraz bakterii i wirusów. Tak przygotowana woda sprawi też, że poprawi się aromat oraz wygląd (brak osadu) przygotowanych na niej napojów. Decydując się na takie baterie, przyczyniamy się do dbania o środowisko i oszczędzamy. Na rynku dostępne są również baterie przystosowane do współpracy z systemem filtrującym. Tego typu armatura ma dwa wypływy wody, dzięki którym możemy korzystać równocześnie z wody filtrowanej i wodociągowej, a samo przełączenie trwa chwilę.

Nowoczesna technologia w klasycznej stylistyce, idealnie pasującej do modnego stylu modern farmhouse; oddzielne sterowanie wody przefiltrowanej oraz wody z wodociągu; dostępna w opcji satin gold, chrom i szczotkowany mosiądz, BLANCO Sora.


Dlaczego warto filtrować wodę?

Dziś na czasie są baterie funkcjonalne. Marka BLANCO, którą oferujemy w COMITOR już od 28 lat, nieustannie podąża za zmieniającymi się trendami we wzornictwie, ale przede wszystkim w technologii. Oprócz podstawowych funkcji, jaką jest serwowanie wody, baterie mają rozbudowane funkcje, jak filtrowanie, precyzyjne odmierzanie, podgrzewanie oraz chłodzenie wody, a nawet uzyskiwanie wody gazowanej prosto z baterii kuchennej. Coraz bardziej popularne są baterie filtrujące wodę, które zdecydowanie poprawiają jej jakość oraz smak. Kolejną korzyścią płynąca z takiej baterii jest możliwość zrezygnowania z zakupów plastikowych butelek z wodą, dzięki czemu oszczędzamy miejsce w domu i zmniejszamy zużycie plastiku, a co za tym idzie dbamy o środowisko. Istotnym elementem jest też możliwość kolorystycznego i stylistycznego dopasowania baterii z filtrem do wnętrza kuchni. Mamy tutaj do wyboru baterie chromowane, stalowe, bardzo modne ostatnio czarne, a nawet i kolorowe, dopasowane do odcieni zlewozmywaków BLANCO z kompozytu Silgranit, co pozwala na ich idealne dopasowanie. Co więcej, poza kolorem możemy też wybrać model o bardziej nowoczesnej (np. BLANCO Fontas) lub klasycznej stylistyce (np. BLANCO Sora), który pięknie pasuje do wnętrz w stylu modern farmhouse. Już niebawem zaprezentujemy też nową kolekcję baterii w bardzo pożądanym ostatnio złocie: w eleganckiej wersji Satin Gold.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane