Kontakt Serwis Gdzie kupić

Jak stworzyć idealny zestaw BLANCO UNIT?


Wraz z portalem dobrzemieszkaj.pl wyjaśniamy krok po kroku jak dobrać poszczególne produkty BLANCO idealnie pasujące do Twojej kuchni.

Link do artykułu: Comitor na dobrzemieszkaj.pl

 


Autor: Ewa Kozioł


Jak urządzić nowoczesną kuchnię? Jak zaplanować wygodną strefę zmywania i przygotowywania posiłków? Jaki zlewozmywak wybrać? Która bateria kuchenna będzie najlepsza? Z pomocą przychodzi zestaw BLANCO UNIT. To system, który sprawi, że kuchenne prace będę szybkie, bardzo proste i przyjemne.

Nie każdy wie, ale to właśnie przy zlewozmywaku spędzamy najwięcej czasu przebywając w kuchni – aż 60%! Pełni ono bowiem bardzo wiele różnych ról. Tu myjemy ręce, produkty i naczynia kuchenne, pozbywając się z nich zabrudzeń i zarazków, pobieramy wodę oraz utylizujemy resztki jedzenia i płynów. Dlatego urządzając kuchnię warto pamiętać, aby była ona przede wszystkim funkcjonalna. Sięgamy więc po dobre produkty i sprawdzone rozwiązania, które można zastosować w każdej kuchni bez względu na metraż czy styl w jakim została urządzona. Dostępna obecnie oferta przygotowana przez producentów w tym segmencie rynku jest niezwykle szeroka i różnorodna. Co zatem wybrać? Warto bliżej przyjrzeć się niemieckiej marce BLANCO, a w szczególności konceptowi BLANCO UNIT. To zestaw, który sprawi, że codzienne przygotowywanie posiłków będzie czystą przyjemnością.

 

BLANCO UNITdopasowany do Twoich potrzeb

Zmywanie, krojenie, wyrzucanie resztek jedzenie, mycie owoców czy warzyw. To tylko kilka czynności, które w kuchni wykonujemy praktycznie codziennie. Poświęcamy na nie sporo czasu i energii, bo często musimy też poruszać się po całym pomieszczeniu, jeśli chcemy przygotować posiłek i posprzątać po nim. Jest jednak sposób, aby sobie z tymi, problemami doskonale poradzić. Z pomocą przychodzi zestaw BLANCO UNIT. Jest to system, w ramach którego zintegrowany został zlewozmywak wraz z akcesoriami, bateria kuchenna, selektor odpadków lub/i młynek do odpadków bio. Dzięki temu w jednym miejscu możesz wykonywać wszystkie prace, a więc zmywanie, mycie owoców i warzyw, krojenie czy pozbywanie się resztek jedzenia bez chodzenia po kuchni i brudzenia podłogi.

Zestaw BLANCO UNIT dopasujesz do swoich oczekiwań i stylu życia, ponieważ sprawdza się on zarówno dla singla jak i dużej rodziny. Wszystkie elementy zestawu dobieramy według indywidualnych potrzeb, dzięki czemu są one do siebie odpowiednio dopasowane. Gwarantuje to nie tylko bezpieczne i przyjemne wykonywanie kuchennych czynności, ale też pomaga w utrzymaniu higieny i czystości w pomieszczeniu. BLANCO UNIT stanie się sercem twojej kuchni.

 

Jak więc stworzyć idealny zestaw BLANCO UNIT?

Aby stworzyć idealny zestaw warto przemyśleć:

Po pierwsze – jaki potrzebujemy zlewozmywak?
Pierwszy krok w wyborze odpowiedniego zestawu BLANCO UNIT to określenie wymiaru szafki, w której będzie on zamontowany. BLANCO oferuje zlewozmywaki ze stali szlachetnej, kompozytu SILGRANIT® oraz ceramiki, co daje nam szeroki wybór pod kątem materiałów, ale też kolorów. Z samego Silgranitu mamy ich aż 11 do wyboru! Do wyboru mamy pojedyncze, głębokie komory wraz z akcesoriami (np. BLANCO Etagon posiada specjalne szyny, które umożliwiają pracę na aż 3 poziomach) jak i większe zlewozmywaki, dwukomorowe, z ociekaczem lub odsączarką. Zlewozmywak dobieramy też oczywiście do stylu kuchni: mamy tu do wyboru dyskretne wpuszczane komory (np. linia BLANCO Subline) czy też bardzo modne ostatnio zlewozmywaki w stylu Modern Farmhouse (np. BLANCO Villae, BLANCO Vintera, BLANCO Panor).

 

Po drugie – jaką chcemy zamontować baterię kuchenną?
Baterie kuchenne BLANCO są bezpieczne, łatwe w użyciu i trwałe, ale oferują też praktyczne rozwiązania. Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, podokienne, dla leworęcznych, odmierzające wodę czy też coraz bardziej popularne baterie kuchenne z filtrem to tylko kilka z dostępnych propozycji. Każdą dopasujemy kolorystycznie i stylistycznie do zlewozmywaka. Do zlewozmywaków z Silgranitu BLANCO oferuje idealnie pasujące baterie kuchenne w kolorach Silgranit-Look. Poza tym dostępne są też opcje w chromie, stali oraz (nowość) Satin Gold.

 

Po trzecie – maksymalne zagospodarowanie szafki pod zlewozmywakiem.
Często szafka pod zlewozmywakiem to zmarnowane miejsce. Przypadkowe kosze, brak wykorzystanej przestrzeni i bałagan. Można to zmienić instalując selektory odpadów BLANCO w zestawie z praktyczną półeczką na worki na śmieci, środki czystości i inne przydatne rzeczy, które warto mieć "pod ręką". Możemy tu zaplanować miejsce na odpady oraz produkty do sprzątania, których nie widać, ale pozostają zawsze pod ręką.

Ciekawą nowością jest selektor odpadów BLANCO Flexon Low, który montujemy w górnej szufladzie umiejscowionej bezpośrednio pod blatem. Umożliwia to szybkie i praktyczne pozbywanie się odpadków prosto z powierzchni roboczej. System segregacji odpadów pod zlewozmywakiem to bardzo duża wygoda. Nie musimy już chodzić przez kuchnię z brudnymi rękoma i odpadami, oszczędzamy więc czas i zyskujemy czystą podłogę. Dodatkowo rozwiązania jak BLANCO Movex umożliwia otwieranie szafki stopą.

 

Po czwarte – utylizacja odpadków.
Tutaj BLANCO ponownie przychodzi nam z pomocą. Możemy zamontować jeden z wielu opcji selektorów odpadków lub/i młynek do odpadków bio BLANCO, który szybko rozdrabnia i usuwa resztki jedzenia. Dzięki temu pozbywamy się odpadków organicznych i niwelujemy nieprzyjemne zapachy, a nasza kuchnia staje się jeszcze bardziej higieniczna.

Jak widzimy, BLANCO UNIT posiada wiele przydatnych funkcji w jednym miejscu, a dzięki sprawdzonej jakości tej marki, wiemy, że będzie on nam służył przez wiele wiele lat. Polecamy!

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane