Niebiańska kuchnia – projekt i realizacja pracownia projektowa PX3
Architekci ze studia projektowego PX3 zamienili przestarzałą, niefunkcjonalną i źle doświetlaną kuchnię w miejsce niezwykle przestronne i wygodne. Ceramiczny zlewozmywak BLANCO Panor 60 jest tutaj centralnym punktem przygotowywania posiłków, a jego wysunięty front spełnia się jako elegancki element wizualny. Biała ceramika BLANCO nadaje przytulności w kuchni w chłodnej tonacji. Ta kuchnia to pięknie, ale i funkcjonalne miejsce domowego życia kulinarnego.
Autor zdjęć: PX3
Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:
Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.
Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.
Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.