Kontakt Serwis Gdzie kupić

Coloured Components system


Każdy człowiek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, różnimy się od siebie upodobaniami i warunkami, w jakich żyjemy. Dlatego wierzymy, że kuchnia, a przede wszystkim strefa z dostępem do wody, powinny być równie wyjątkowe i oryginalne. Nowy system BLANCO Coloured Components zapewnia indywidualistom i miłośnikom designu maksymalną swobodę w dopasowaniu strefy z dostępem do wody według własnego życzenia. Indywidualnie wybrane zestawienia kolorów nadają kuchni wyjątkowy charakter; staje się ona dokładnie taka jak ją sobie wymarzyli jej właściciele.


Wyjątkowa harmonia

Idealnie współgrające ze sobą kolory pozwalają tworzyć własne kompozycje kolorystyczne. Łącz różne kontrastujące kolory baterii kuchennej, zlewozmywaka i systemów odpływowych lub zdecyduj się na bardziej ujednolicony, stonowany wygląd — możliwości jest wiele. Podczas tworzenia wyjątkowej atmosfery istotny jest każdy szczegół i każdy kolorystyczny akcent. Inspirując się nowoczesnymi trendami mieszkaniowymi stworzyliśmy nowe, harmonijne palety kolorów, które pasują do każdej kuchni i sprostają oczekiwaniom każdego indywidualisty. Bez względu na to, czy chcesz osiągnąć styl klasyczny czy nowoczesny, dzięki BLANCO Coloured Components każda kuchnia będzie jedyna w swoim rodzaju i zgodna z trendami.


Uproszczony proces zamawiania

Większość naszych zlewozmywaków i komór jest dostępnych i komory są dostępne w wersji z armaturą przelewowo-odpływową z ponadczasowo eleganckiej stali szlachetnej. W przypadku wybranej gamy komór istnieje możliwość wyboru zestawu odpływu i przelewu Coloured Components z różnych metali barwionych, idealnie pasujących do baterii kuchennych o takim samym wykończeniu. W tym celu komorę i zestaw Coloured Components należy zamawiać oddzielnie, podając dwa osobne numery artykułów.

 

Równowaga w najważniejszym miejscu w domu

1. Wybierz zlewozmywak bez armatury-przelewowo odpływowej

ETAGON 6

ETAGON 500-U

ETAGON 700-U

PLEON 6

PLEON 8

SUBLINE 400-U

SUBLINE 500-U

SUBLINE 700-U

SUBLINE 340/160-U

SUBLINE 350/350-U

Zlewozmywaki są dostępne w następujących kolorach Silgranit:

2. Wybierz  swój ulubiony system odpływowy InFino Coloured Components

Elementy dostepne w następujących kolorach:

3. Wybierz odpowiednią baterię kuchenną lub system wody pitnej

Przykład:

LINUS czarny mat

LINUS satin dark steel

LINUS satin platinum

LINUS satin gold

4. Wybierz odpowiednie akcesoria kuchenne

LATO czarny mat

LATO satin dark steel

LATO satin platinum

LATO satin gold

DŹWIGNIA czarny mat

DŹWIGNIA satin dark steel

DŹWIGNIA satin platinum

DŹWIGNIA satin gold

4. Ciesz się harmonią kolorów

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane