Kontakt Serwis Gdzie kupić

ECHTERMANN

Echtermann znany jest pod etykietą "Made in Germany" , co uosabia jakość, efektywność i precyzję budując wiarygodność w innowacyjne produkty. Te podstawowe kompetencje są częścią filozofii naszej firmy.W naszej tradycji 125 lat zebraliśmy różne szczególne doświadczenia oraz stale budujemy kwalifikacje naszej działalności i rozwijamy technologię. Stawiamy na produkty z wysokim stanem ergonomii i funkcjonalności. Reagowanie na nowe rynki i zmieniające się trendy to wyrafinowane innowacje, które wplatają się w przemysł firmy Echtermann bardzo dobrze.

 

W ostatnich latach zdobyliśmy wielu nowych klientów.
Opracowaliśmy nowe produkty i poprawę istniejących produktów .

 

Dokonaliśmy modernizacji naszej linii produkcyjnej w Iserlohn/Niemcy.
Będziemy konsekwentnie dążyć do rozwoju i produkcji wysokiej jakości produktów.

 

Echtermann jest wiodącym producentem zawiasów i zaworów do kotłów oraz kranów używanych w profesjonalnych kuchniach.

 

Innowacyjność i jakość są Naszym priorytetem. Nowoczesna technologia CAD i wysokiej jakości materiały, są po to, aby spełniać wymagania Naszych klientów. Tutaj w Niemczech to podstawa Lokalnego Biznesu, który musi spełniać najwyższe wymagania.

 

Postęp jest na porządku dziennym. Utrzymujemy stale kontakt z Naszymi klientami ,stale rozwijamy nowe produkty, które wytrzymują próbę używane w tysiącach kuchniach przemysłowych codziennego. Funkcja i higiena, ergonomia, absolutna niezawodność i łatwość instalacji odgrywają ważną rolę. Liczne certyfikaty i badań pokazują, że możemy osiągnąć ten cel. Prestiżowe nagrody projektowe, są dowodem na to, że nasze okucia są szczególnie piękne i „szyte na miarę”.

 

Nasze wysokiej jakości produkty są głównie produkowane ręcznie dzięki temu dbamy o staranność i dokładność. Echtermann specjalizuje się w produkcji małych części, które pozwalają stworzyć produkt, dzięki któremu spełniamy indywidualne pragnienia i potrzeby Naszych klientów.

 

Zadowolenie klienta jest Naszą główną zasadą. Dlatego testujemy Nasze nowe produkty
w warsztatach u doświadczonych kucharzy oraz w codziennych pracach
kuchni komercyjnych, aby dowiedzieć się, czy spełniają próbę praktycznego wykorzystania do pracy, zapewniając bezpieczeństwo. Ale również na bieżąco udoskonalamy Nasze produkty, by wciąż być liderem na rynku.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj