Kontakt Serwis Gdzie kupić

BLANCO UNIT

Blanco Unit to połączenie niemieckiej jakości i funkcjonalności, dzięki którym prace kuchenne stają się przyjemnością.

 


Doświadczenie i metody produkcji, którym możesz zaufać


BLANCO to niemiecka firma z ponad 95-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia domowej kuchni. Specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości zlewozmywaków, baterii kuchennych, selektorów odpadków i akcesoriów, które połączone w jedną całość tworzą praktyczny zestaw BLANCO UNIT. Produkty te wyróżniają się funkcjonalnością, jakością i wzornictwem.

 

To tu zaczyna się radość z przygotowywania posiłków


Zlewozmywak jest jednym z najczęściej wykorzystywanych miejsc w każdej kuchni w domu. 60% czasu spędzanego w kuchni poświęcamy na różnorodne czynności wykonywane właśnie przy zlewozmywaku. Jedną z głównych ról, jakie pełni zlewozmywak jest zapewnienie wody do picia i gotowania. Przy czym bezpieczeństwo dla zdrowia stanowi najwyższy priorytet. Dlatego nasze produkty są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.


Zlewozmywak, bateria kuchenna, selektor odpadków i akcesoria, zintegrowane w jeden system BLANCO UNIT, odgrywają kluczową rolę podczas przygotowywania posiłków, mycia warzyw i owoców oraz zmywania naczyń. Przemyślane i odpowiednio dopasowane do siebie elementy gwarantują bezpieczne i przyjemne wykonywanie kuchennych czynności, a ponadto pomagają w utrzymaniu higieny i czystości w kuchni. Nasze wysokiej jakości produkty to inteligentne rozwiązania, które zostały zaprojektowane tak, aby sprawiały przyjemność i dawały satysfakcję z użytkowania. Poznajcie BLANCO UNIT, serce każdej kuchni.

 `

 `


Podczas planowania kuchni indywidualne potrzeby użytkowników są kluczem do stworzenia przestrzeni, która będzie zgodna z ich stylem życia i aspiracjami. Od kucharzy hobbystów po smakoszy — wszyscy bardzo aktywnie korzystamy z kuchni i cenimy ją jako serce naszych domów i chcemy cieszyć się spędzanym w niej czasem. Dlatego też projektowanie powinno zaczynać się od określenia potrzeb użytkowników. Zrozumienie sposobu, w jaki korzystają z kuchni, ich przyzwyczajeń i potrzeb — jest najlepszym punktem wyjścia do skompletowania BLANCO UNIT.

Innym kluczowym czynnikiem wpływającym na indywidualizm jest design. Określenie pożądanego stylu, kolorów i kombinacji materiałów w znacznym stopniu ułatwi dobranie odpowiednich elementów wyposażenia zestawu BLANCO UNIT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów, ofertą wzorów i kolorów — łącz je i mieszaj, aby stworzyć jak najbardziej spersonalizowaną kuchnię.


Zrozumienie przestrzeni

Następnym istotnym punktem jest zdefiniowanie dostępnej przestrzeni. W tej kwestii kluczowe znaczenie mają szczegółowe pomiary i określenie punktów dostępu do wody, odpływów i zasilania. Każda kuchnia ma trzy obszary: miejsce z dostępem do wody, miejsce do gotowania (kuchenkę i piekarnik) oraz miejsce do przechowywania (szafki i lodówkę). Razem tworzą trójkąt roboczy. Podczas definiowania tych trzech przestrzeni należy starać się, aby odległość między nimi była możliwie jak najmniejsza, aby zoptymalizować przebieg pracy i zwiększyć bezpieczeństwo.


Kluczowa rola centrum zlewozmywakowego

Najczęściej użytkowanym miejscem w kuchni jest centrum zlewozmywakowe przy którym spędzamy ponad 60% naszego czasu. Jest to miejsce pełniące w kuchni wiele ról: stanowi barierę higieniczną, dzięki której pozbywamy się zabrudzeń z produktów spożywczych i naczyń kuchennych, jest miejscem służącym do mycia rąk, źródłem pobierania wody do gotowania i picia (świeżej, zimnej wody lub gorącej do parzenia herbaty) oraz miejscem utylizacji resztek jedzenia i płynów.


Poznaj różne możliwości

Znajomość dostępnych opcji jest kluczem do wyboru odpowiedniego BLANCO UNIT, który będzie idealnym centrum zlewozmywakowym dla poszczególnych użytkowników. Nasze wysokiej jakości baterie kuchenne są bezpieczne, łatwe w użyciu i trwałe. Ale nie tylko - mogą być też kompletnym systemem wody pitnej: filtrowanej, wrzącej lub sodowej nalewanej prosto z kranu. Oferujemy też baterię kuchenną semi-pro, która z łatwością dosięgnie wszystkich zakątków zlewozmywaka lub baterią natryskową z dwoma rodzajami strumienia. Posiadamy nawet specjalne baterie kuchenne przeznaczone do montażu przy oknie.

Przy wyborze zlewozmywaka powinniśmy kierować się nie tylko jego stylistyką, ale też funkcjonalnością. Warto przemyśleć do czego najczęściej będziemy go używać. Pojedyncze głębokie komory wraz z akcesoriami zapewniają komfort użytkowania. Zajmują też mniej miejsca, co jest zaletą w niewielkich kuchniach. Podwójne komory sprawdzają się idealnie podczas wykonywania większych prac kuchennych. Doskonałym rozwiązaniem jest ociekacz, który może stanowić stały element lub dodatkowe akcesorium do zastosowania w razie potrzeby. Przy tak wielu opcjach warto przemyśleć na czym nam najbardziej w kuchni zależy i jakie czynności chcielibyśmy sobie ułatwić na co dzień.


Maksymalne zagospodarowanie przestrzeni wokół zlewozmywaka

Baterie kuchenne i zlewozmywaki BLANCO mają tę zaletę, że obejmują cały zakres zastosowań w kuchni. Jednak optymalne wykorzystanie tego obszaru oznacza również zagospodarowanie wolnej przestrzeni w szafce pod zlewozmywakiem. Dzięki zorganizowanej przestrzeni w szafce dolnej uzyskujemy miejsce na odpady, a produkty do sprzątania są poza zasięgiem wzroku, ale zawsze pod ręką. System segregacji odpadów znajdujący się pod zlewozmywakiem eliminuje konieczność chodzenia przez kuchnię z brudnymi rękoma i odpadami, zapobiegając ewentualnemu zabrudzeniu podłogi. Wszystko staje się prostsze!


Wyjątkowość i indywidualizm

Ostatnim etapem tworzenia idealnego zestawu BLANCO UNIT jest dobranie odpowiednich akcesoriów, które będą pomocne podczas korzystania z kuchni. Może to być dozownik płynu do mycia naczyń, wytrzymała deska do krojenia, którą można umieścić nad komorą, lub wielofunkcyjne szyny tworzące dodatkowy poziom w komorze. Akcesoria pomagają w dostosowaniu BLANCO UNIT do konkretnych potrzeb. A jeśli kiedyś potrzeby te ulegną zmianie, wystarczy dobrać nowe akcesoria BLANCO.

Zaczynajmy
Znalezienie odpowiedniego systemu BLANCO UNIT jest bardzo proste. Na naszej stronie oraz w katalogu znajdziecie produkty, które doskonale łączą się ze sobą tworząc centrum zlewozmywakowe spełniające rożne wymagania. Personalizacja BLANCO UNIT to najlepszy sposób na to, aby projekt zmienił się w wymarzoną i praktyczną kuchnię, z której będzie można korzystać z przyjemnością przez wiele lat.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane