Kontakt Serwis Gdzie kupić

Czerń w Kuchni

 

Ponadczasowa czerń używana jest do tworzenia pięknego wzornictwa nie tylko w branży mody, ale także projektowania wnętrz, w tym bardzo wymagającej strefy kuchni. Nie trzeba od razu decydować się na „total black look”, bo przy mniejszym metrażu taka kombinacja bywa przytłaczająca. Nasza kuchnia może wyglądać równie efektownie, a zarazem bardzo przytulnie, w wersji z czarnym zlewozmywakiem, okapem i baterią. W ofercie firmy Comitor, dystrybutora m.in. zlewozmywaków i baterii BLANCO, okapów i płyt kuchennych NOVY pojawiły się właśnie nowe propozycje w kolorze Black, w niespotykanej do tej pory wyjątkowo intensywnej czerni.

BLANCO SUBLINE 500-U
SILGRANIT® PuraDur®

 

BLANCO ETAGON 500-U
SILGRANIT® PuraDur®

 

BLANCO LINUS-S
Czarny mat

 

BLANCO LATO
Czarny mat

 

 

Czerń w wersji total dla odważnych


Czerń w kuchni stała się jednym z najmodniejszych rozwiązań aranżacyjnych. To, co kiedyś wydawało się zarezerwowane dla ekscentryków, dzisiaj pojawia się w katalogach wszystkich największych producentów mebli. Ciemne szafki, blaty, a nawet ściany to hit, który wypiera popularne do tej pory, białe projekty w stylu skandynawskim. Oczywiście czerń w wersji total nie jest rozwiązaniem dla każdego. Ciemne barwy mogą optycznie pomniejszać przestrzeń, więc raczej nie sprawdzą się w bardzo małych kuchniach. Właściciele większych metraży nie muszą się jednak obawiać tego efektu. Dodatkowo, aby nieco zminimalizować problem „pochłaniania” światła przez ten ciemny kolor, warto postawić na gładkie, połyskujące powierzchnie. Jako że czerń może wydawać się ciężką i dominującą, najlepiej zestawić ją z minimalizmem i nie kazać jej walczyć o spojrzenia z nadmiarem dodatków lub fantazyjną formą. Pomieszczenie w przeważającej części urządzone na czarno z pewnością nie będzie nudne czy banalne i przyciągnie uwagę każdego z odwiedzających nas gości. Tego typu aranżacje prezentują się bardzo nowocześnie i efektownie, a jednocześnie elegancko. Kojarzą się z szykiem, klasą i luksusem.

 

Niebanalne połączenia, czyli zasada kontrastu

Kuchnia urządzona w całości na czarno to bardzo odważny i nietuzinkowy wybór, który bez wątpienia nie przypadnie do gustu wszystkim. Jednak nawet jeśli nie jesteśmy fanami ciemnych wnętrz, nie musimy całkowicie odrzucać tej barwy. Świetnie sprawdzi się również w formie dodatków, które będą stanowiły przeciwwagę dla jasnej bazy, dodając jej oryginalności i charakteru. Oczywiście najbardziej ponadczasowym, eleganckim połączeniem od lat pozostaje zestawienie czerni i bieli. Oba te kolory są wyraziste, mocne i czyste, a razem pozwalają na uniknięcie nudy i monotonii. Aby jeszcze bardziej podkreślić efekt kontrastu, możemy pokusić się również o zabawę formami i fakturami, zestawiając ze sobą powierzchnie matowe i błyszczące lub kształty geometryczne i bardziej fantazyjne. Aby stworzyć ekskluzywne centrum gotowania najnowszej generacji warto zainwestować w wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną marki Novy. Panorama urzeka eleganckim, minimalistycznym wyglądem, ale przede wszystkim imponuje mocą i technologią kryjącą się w środku. Cztery pola grzewcze i wyciąg zlokalizowany z tyłu strefy roboczej wpływa na efektywne wyłapywanie oparów już u źródła. Po zakończonej pracy urządzenie dyskretnie ukrywa się w płycie, idealnie wtapiając się w otoczenie.

 

Zobacz również:

BLANCO ETAGON 6
CERAMIKA PuraPlus®

InSinkErator Model 250
Młynek kuchenny

BLANCO FLEXON II 60/2
Selektor odpadów

InSinkErator Model 56
Młynek kuchenny

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane