Kontakt Serwis Gdzie kupić

Novy produkty Premium Innovation

Produkty Premium Innovation firmy Novy

Nasze badania doprowadziły nas do potrzeby stworzenia produktów nowej generacji. Wyznaczają one standardy przyszłości zarówno pod względem dyskretnego wzornictwa,  prostoty i łatwości użytkowania, jak i zaawansowania technologicznego oraz niezwykle cichej pracy. Ze względu na swój innowacyjny, nowoczesny charakter, produkty te tworzą serię Premium Innovation. Niniejszy katalog prezentuje cztery pierwsze urządzenia z tej serii: One, Mood, Cloud i Pure'line black.

Partnerzy serii Premium Innovation firmy Novy

Do dystrybucji produktów Premium Innovation firma Novy nawiązała współpracę ze starannie dobranymi partnerami. Przechodzą oni wszechstronne szkolenia, dzięki czemu mogą zaoferować Klientom stosowaną wiedzę i służyć radą przy wyborze właściwych produktów. Firma Novy i jej Partnerzy stanowią gwarancję maksymalnego komfortu w wymarzonej kuchni. Wszystkie okapy NOVY są obięte pięcioletnią gwarancję.

Novy, inspirowany jakością

Kuchnia to miejsce, które odgrywa kluczową rolę w domu, jest jego sercem. Aby kuchnia stała się prawdziwie nastrojową przestrzenią pozwalającą cieszyć się obecnością i rozmowami z bliskimi, potrzeba jest również odpowiednia wentylacja kuchenna. Spełniając oczekiwania i wymogi Klientów firma Novy wyznaje własną filozofię. Najważniejszą zasadą jest zapewnienie jak najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno designu, prostoty użytkowania, trwałości, jak i cichej pracy.

Co dzień z pasją poszukujemy kreatywnych rozwiązań i nowej technologii, które pomagają nam przemieniać kuchnie w atrakcyjną, przytulną przestrzeń życiową, wolną od wszelkich rozpraszajacych uwagę elementów.

Premium Innovation:

Okap Mood - Ambitny projekt z systemem recyrkulacji

WIĘCEJ

Cloud - Dyskretne linie, optymalna funkcjonalność

WIĘCEJ

One - Okap kuchenny i płyta grzejna w jednym

WIĘCEJ

Pure'line - Klasyczna elegancja

WIĘCEJ

Panorama – zgodna z Twoim stylem życia

WIĘCEJ

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj