Kontakt Serwis Gdzie kupić

Selektory

Kosz na śmieci w szafce pod zlewozmywakiem to nieodzowny element każdej kuchni. BLANCO oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów szafek, zaprojektowane w harmonijnej stylistyce, zapewniające optymalne  utrzymanie higieny i czystości. A co najważniejsze: ich wysoki standard wykonania sprawdza się każdego dnia.  Systemy segregacji odpadków BLANCO oferują wiele możliwości i przystosowane są do praktycznego wykorzystania w nowoczesnych kuchniach.

Indywidualne rozwiązania

System segregacji odpadków powinien być dopasowany do Państwa kuchni. W zależności od wymiaru szafki oraz od sposobu jej otwierania BLANCO oferuje odpowiednie rozwiązania dostosowane do wszystkich rozmiarów i do każdej aranżacji kuchni.

Piękny wygląd

Nawet kosz na śmieci powinien ładnie wyglądać – to nasz warunek. Dlatego tworzymy produkty, które są tak piękne, że szkoda jest zamykać je w szafce. Stworzone zostały z myślą o tych z Państwa, dla których ważny jest nie tylko zewnętrzny wygląd ale również wnętrze szafek.

 

Tylko pięć kroków do idealnego systemu segregacji odpadków

Krok po kroku do utrzymania większego porządku w szafce pod zlewozmywakiem: wystarczy określić cechy odpowiadające Państwa kuchni. Systemy segregacji  odpadków BLANCO pasują do wszystkich rodzajów szafek.

 

1 Rodzaj szafki dolnej
Odchylane drzwi czy wysuwany front? To wszystko kwestia gustu i modelu Państwa kuchni. W żadnym jednak wypadku nie trzeba  rezygnować z systemu do segregacji odpadów BLANCO

 

2 Model
Kompaktowy SINGOLO, sprawdzony BOTTON Pro, elegancki SELECT lub wszechstronny FLEXON II, w każdym z tych przypadków dokonają  Państwo właściwego wyboru: BLANCO

Higiena

System segregacji odpadków BLANCO sprawia, że kuchnia była i pozostanie miejscem, w którym Państwo chętnie przebywają. Dzięki zastosowaniu trwałych, wysokogatunko-wych materiałów oraz zintegrowanych uchwytów i gładkich krawędzi systemy są łatwe w utrzymaniu czystości.

Przemyślane wzornictwo

Systemy segregacji odpadków BLANCO ułatwiają wykonywanie codziennych prac w kuchni. Są wytrzymałe i łatwe w montażu. Komfort obsługi zapewniają praktyczne detale, takie jak ergonomiczne uchwyty koszy, czy też dostępna opcjonalnie listwa do wysuwania szuflady stopą lub mocowania do worków na śmieci.

3 Szerokość szafki
45, 60, a nawet 90 cm – bez względu na szerokość szafki, z BLANCO znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie

 

4 Kombinacja koszy
Jaki system sortowania odpadków i w jakim wymiarze będzie dla Państwa odpowiedni? Liczne kombinacje koszy, w szczególności w serii FLEXON II  oraz SELECT, zapewnią swobodę podczas tworzenia optymalnej organizacji kuchni

 

5 Akcesoria
Zachęcamy do uzupełnienia Państwa nowego systemu do segregacji odpadków o zmyślne detale, jak np. listwa MOVEX lub szuflady  organizacyjne dla serii SELECT

 

W ten sposób bez trudu dokonają Państwo właściwego wyboru. Pełen asortyment systemów segregacji odpadków: LINK. W razie pytań specjalistyczni sprzedawcy pozostają do Państwa dyspozycji

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane