Kontakt Serwis Gdzie kupić

Profesjonalne wyposażenie gastronomii

WSZYSTKIE PRODUKTY >

 

Najwyższej jakości wyposażenie dla gastronomii – specjalistyczna aparatura gastronomiczna, zastawa stołowa oraz akcesoria, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Doskonałe jako wyposażenie kuchni w restauracji, pubie, domu przyjęć, w firmie cateringowej oraz w innych punktach. Niezawodne w każdej sytuacji!

 

Dla klientów przygotowaliśmy różnorodne wyposażenie lokali gastronomicznych od najlepszych producentów. W naszym asortymencie dostępne są między innymi zastawa stołowa – stylowa porcelana, szkło oraz eleganckie sztućce, wyposażenie bufetów takie jak dyspensery, podgrzewacze, systemy modułowe, sprzęt cateringowy taki jak pojemniki GN z pokrywkami i ociekaczami, termosy, bemary, tace termoizolacyjne czy wózki do transportu, serwowania i wózki bankietowe. Ponadto oferujemy takie wyposażenie kuchni gastronomicznej jak baterie zlewozmywakowe i natryski ze spryskiwaczem, zlewozmywaki gastronomiczne.

 

Dostarczane przez naszą firmę sprzęty i akcesoria posiadają wszechstronne zastosowanie i sprawdzą się w różnych sytuacjach. Razem z nim Państwa lokal gastronomiczny będzie mógł działać niezawodnie, a serwowane potrawy zawsze będą aromatyczne i zaprezentowane w szykowny i elegancki sposób.

 

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym wyposażenie restauracji, pubów, cateringu oraz innych lokali gastronomicznych to wyłącznie najwyższej jakości produkty. Współpracujemy z uznanymi i cenionymi markami, dzięki czemu możemy zademonstrować Państwu tak szeroką gamę niezawodnych produktów, które z pewnością posłużą na długie lata.

W naszym asortymencie dostępne są produkty marek takich jak BLANCO, DUDSON, ECHTERMANN czy WMF oraz innych. Od lat specjalizują się one w projektowaniu i produkcji wyposażenia gastronomicznego. Dla naszych klientów wybieramy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które będą mogły sprostać wszystkim wyzwaniom. Razem z nimi mogą Państwo budować swój sukces w branży jeszcze łatwiej!

 

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są dokładnie zaprezentowane na stronie – mogą Państwo zapoznać się z ich fotografiami oraz przykładowymi aranżacjami z użyciem innych produktów. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz mamy wiele promocji dla naszych nowych i stałych klientów. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach – dokładne informacje dotyczące dostępności produktów oraz terminów wysyłki znajdują się na ich stronach. Jeśli mają Państwo dodatkowe zapytania związane z naszą ofertą, pozostajemy do dyspozycji.

Comitor – najlepsze wyposażenie gastronomii – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy do kontaktu

Michał Laskowski
Manager sprzedaży
+48 605 67 25 35
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane