Kontakt Serwis Gdzie kupić

Profesjonalne wyposażenie gastronomii

WSZYSTKIE PRODUKTY >

 

Najwyższej jakości wyposażenie dla gastronomii – specjalistyczna aparatura gastronomiczna, zastawa stołowa oraz akcesoria, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Doskonałe jako wyposażenie kuchni w restauracji, pubie, domu przyjęć, w firmie cateringowej oraz w innych punktach. Niezawodne w każdej sytuacji!

 

Dla klientów przygotowaliśmy różnorodne wyposażenie lokali gastronomicznych od najlepszych producentów. W naszym asortymencie dostępne są między innymi zastawa stołowa – stylowa porcelana, szkło oraz eleganckie sztućce, wyposażenie bufetów takie jak dyspensery, podgrzewacze, systemy modułowe, sprzęt cateringowy taki jak pojemniki GN z pokrywkami i ociekaczami, termosy, bemary, tace termoizolacyjne czy wózki do transportu, serwowania i wózki bankietowe. Ponadto oferujemy takie wyposażenie kuchni gastronomicznej jak baterie zlewozmywakowe i natryski ze spryskiwaczem, zlewozmywaki gastronomiczne.

 

Dostarczane przez naszą firmę sprzęty i akcesoria posiadają wszechstronne zastosowanie i sprawdzą się w różnych sytuacjach. Razem z nim Państwa lokal gastronomiczny będzie mógł działać niezawodnie, a serwowane potrawy zawsze będą aromatyczne i zaprezentowane w szykowny i elegancki sposób.

 

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym wyposażenie restauracji, pubów, cateringu oraz innych lokali gastronomicznych to wyłącznie najwyższej jakości produkty. Współpracujemy z uznanymi i cenionymi markami, dzięki czemu możemy zademonstrować Państwu tak szeroką gamę niezawodnych produktów, które z pewnością posłużą na długie lata.

W naszym asortymencie dostępne są produkty marek takich jak BLANCO, DUDSON, ECHTERMANN czy WMF oraz innych. Od lat specjalizują się one w projektowaniu i produkcji wyposażenia gastronomicznego. Dla naszych klientów wybieramy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które będą mogły sprostać wszystkim wyzwaniom. Razem z nimi mogą Państwo budować swój sukces w branży jeszcze łatwiej!

 

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są dokładnie zaprezentowane na stronie – mogą Państwo zapoznać się z ich fotografiami oraz przykładowymi aranżacjami z użyciem innych produktów. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz mamy wiele promocji dla naszych nowych i stałych klientów. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach – dokładne informacje dotyczące dostępności produktów oraz terminów wysyłki znajdują się na ich stronach. Jeśli mają Państwo dodatkowe zapytania związane z naszą ofertą, pozostajemy do dyspozycji.

Comitor – najlepsze wyposażenie gastronomii – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy do kontaktu

Michał Laskowski
Manager sprzedaży
+48 605 67 25 35
Wyposażenie kuchni w domu
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj