Kontakt Serwis Gdzie kupić

Który system segregacji odpadów do mojej kuchni?

 

W większości kuchni kosz na odpadki umiejscowiony jest w szafce pod zlewozmywakiem. Wybór tej lokalizacji wynika głównie z faktu, iż właśnie w tej strefie wykonujemy najwięcej czynności kuchennych, produkując przy tym sporą ilość śmieci i różnego rodzaju odpadków. Dzięki temu, że kosz znajduje się na wyciągnięcie ręki, odpadki nie przeszkadzają nam w dalszej pracy. Rosnąca świadomość ekologiczna powoduje, że coraz więcej osób zwraca uwagę na sortowanie odpadów wybierając nowoczesne  systemy segregacji śmieci, składające  się z pojemników na różnego rodzaju odpady. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i akcesoriów, segregowanie jest łatwe i wygodne i co najważniejsze nie odbywa się kosztem przestrzeni kuchennej.

 

 

 

BLANCO oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów szafek, zaprojektowane w harmonijnej stylistyce, zapewniające optymalne  utrzymanie higieny i czystości. A co najważniejsze: ich wysoki standard wykonania sprawdza się każdego dnia.  Systemy segregacji odpadków BLANCO oferują wiele możliwości i przystosowane są do praktycznego wykorzystania w nowoczesnych kuchniach.

 

 

Tylko pięć kroków do idealnego rozwiązania

 

Zadbany zlewozmywak i przejrzyste miejsce zmywania nie tylko ładnie wyglądają, lecz ułatwiają także pracę w kuchni. Dobrze, jeśli odpady i przybory do czyszczenia można szybko i łatwo usunąć.

Wybierz przemyślany system segregacji odpadów i praktyczną szufladę organizacyjną. Szeroki asortyment BLANCO oferuje rozwiązania dla niemal każdej szafki stojącej. Przy tym oferujemy pomoc w planowaniu. Wystarczy tylko wybrać w pięciu krokach idealny system segregacji odpadów do własnej kuchni.

Wybór selektorów odpadków na naszej stronie : https://comitor.pl/katalog/selektory-kuchenne/

 

1. Ustalić szerokość szafki stojącej

Po pierwsze: szerokość szafki - 45 cm, 50 cm, 60 cm czy więcej? Nowoczesne systemy segregacji odpadów i organizacji porządku zapewniają najwyższą elastyczność w każdej przestrzeni.

 

2. Uwzględnić ograniczenia

Po ustaleniu szerokości należy przyjrzeć się ewentualnym ograniczeniom pod względem zabudowy. Jest podgrzewacz wody albo go zaplanowano? Czy zestaw odpływowy znajduje się we wnętrzu szafki? Jeśli tak, ile zajmuje miejsca?

 

3. Wybrać sposób otwierania

Następnie należy zadecydować o rodzaju otwierania: wysuwany front czy odchylane drzwi; otwierane automatycznie bądź manualnie?

 

4. Ustalić ilość koszy

Czwarty krok w drodze do idealnego systemu segregacji odpadów i organizacji porządku polega na ustaleniu ilości koszy na odpady. W zależności od potrzeb segregacji odpadów można wybrać zazwyczaj od jednego do czterech koszy na odpady.

 

5. Wybrać dodatkowe akcesoria

Na końcu warto przyjrzeć się akcesoriom gwarantującym dodatkowy komfort. Należą do nich: pojemnik do gromadzenia odpadów zintegrowany w blacie, lekkie wysuwanie ruchem stopy lub szczególnie funkcjonalna szuflada organizacyjna. Więcej: https://comitor.pl/katalog/akcesoria-kuchenne/inne-dodatki/

Zapraszamy do kontaktu

Barbara Wiaderna
Asystent działu serwisu
+48 42 689 10 17
Mariusz Dewicki
Kierownik działu serwisu i administracji
+48 42 689 10 20
Serwis Comitor
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane