Kontakt Serwis Gdzie kupić

Sterowanie korkiem automatycznym BLANCO - Comitor

Nowa swoboda w wyborze doskonałego systemu sterowania korkiem automatycznym. Jeszcze nigdy dobór wyposażenia nie był tak atrakcyjny. W kategorii Pokrętła do korka automatycznego znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, dzięki wielu możliwościom, które oferuje asortyment kroków automatycznych BLANCO, Państwa centrum kuchenne może być jeszcze bardziej spersonalizowane.

Intuicyjna obsługa.

Obrócenie korka za pomocą wygodnego uchwytu pokrętła korka automatycznego w prawo lub w lewo powoduje otwarcie lub zamknięcie odpływu. W odróżnieniu od konwencjonalnych rozwiązań  w systemie InFino sitko pozostaje na tej samej wysokości, dzięki czemu zachowany zostaje doskonały wygląd komory.

 

 

ADVANCED Sterowania korkiem automatycznym

BLANCO SensorControl Blue stanowi wyjątkowy akcent technologii i elegancji w centrum kuchennym. Precyzyjne, elektroniczne sterowanie, otwiera i zamyka odpływ poprzez lekkie dotknięcie powierzchni SensorControl Blue.

BLANCO PushControl działa poprzez jego naciśnięcie, PushControl umożliwia mechaniczne sterowanie odpływem - łatwo, niezawodnie i dokładnie. Płaski, zaledwie 3 mm wysokości przycisk, zintegrowany z blatem lub listwą na baterię przyciąga wzrok. Eleganckie wzornictwo wzbogaca każdą kuchnię o funkcjonalny akcent.

 

 

DESIGN Sterowania korkiem automatycznym

Sterowania korkiem automatycznym DESIGN są doskonale dopasowane do baterii i dozowników BLANCO. Zaprojektowane jako całość przedstawiają historię jakości, harmonii, czerpania radości z życia oraz zamiłowania do szczególnych wymagań.

 

 

COMFORT Sterowania korkiem automatycznym

Sterowania korkiem automatycznym COMFORT są doskonałym dodatkiem do każdego centrum kuchennego. Oferują niezawodną możliwość zdalnego sterowania odpływem. Stwarzają nowoczesny komfort podczas wykonywania wszystkich prac przy zlewozmywaku, dostępne w różnych wykończeniach powierzchni i dwóch niezawodnych koncepcjach obsługi - pokrętła lub dźwignie, w zależności od preferencji.

 

 

Korki automatyczne do modernizacji lub modyfikacji. Dwa kroki do doskonalego korka automatycznego.
Szeroki wybór korków automatycznych BLANCO

 

Krok 1: zdefiniować rodzaj odpływu i zamówić odpowiedni zestaw do modernizacji lub modyfikacji

Krok 2: wybrać sterowanie korkiem automatycznym

ADVANCED

DESIGN

COMFORT

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane