Kontakt Serwis Gdzie kupić

Studia pod patronatem

Program Studio pod Patronatem BLANCO powstał w celu zapewnienia najwyższego możliwego poziomu doradztwa i pomocy klientom wyposażającym kuchnię.

W programie uczestniczą wyłącznie najlepsze, najbardziej profesjonalne studia kuchenne w Polsce, dysponujące odpowiednim doświadczeniem i kadrą.

Skorzystanie z pomocy Studia pod Patronatem BLANCO niesie ze sobą liczne korzyści:

  • fachowa pomoc profesjonalistów
  • wybór optymalnych produktów
  • znakomita obsługa
  • dedykowana oferta produktowa
  • oferty specjalne

AKTUALNOŚCI

Laureaci konkursu
COMITOR Projekt Kuchni, edycja 2013

WIĘCEJ

Wyróżnienia podczas jubileuszu
20-lecia Comitor

WIĘCEJ

Konferencja Studia Pod Patronatem BLANCO,
Łódź, 20 – 21.03.2011

WIĘCEJ

Konkurs BLANCO
Projekt Kuchni, edycja 2011

WIĘCEJ

STUDIA POD PATRONATEM
W TWOJEJ OKOLICY

PRODUKTY DEDYKOWANE PRODUKTY DEDYKOWANE

Dla tych z Państwa, którzy doceniają elegancję i trwałość kamieni naturalnych, oferujemy wysokiej jakości zlewy kamienne od firmy BLANCO. W jej asortymencie dostępne są zlewy wykonane ze specjalnego materiału kompozytowego SILGRANIT, który składa się w 80% z naturalnego granitu łączonego z ceramiką, akrylem oraz kolorowymi pigmentami dla uzyskania wyjątkowych właściwości oraz pięknego wyglądu.

 

Dostępne w naszym asortymencie zlewozmywaki granitowe, w różnych konfiguracjach, takich jak narożne, proste, wpuszczane, nablatowe, cechują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia, między innymi wytrzymują bardzo wysokie temperatury, nie są podatne na powstawanie zarysowań oraz odprysków w trakcie użytkowania, są także bezpieczne w kontakcie z żywnością.

 

Co więcej, oferowane przez BLANCO zlewy z materiału SILGRANIT nie są podatne na zmiany koloru, także przy bezpośrednim nasłonecznieniu, co powoduje, że będą one wyglądały atrakcyjnie na długie lata. Zlewozmywak granitowy tego rodzaju jest przy tym bardzo łatwy do utrzymania w czystości – wystarczy tylko zastosować gąbkę do szorowania i odrobinę wody, a w przypadku większych zabrudzeń środek Blanco Activ.

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym zlew kamienny w różnych wersjach od firmy BLANCO, można dopasować indywidualnie do swojego pomysłu na kuchnię. Oferujemy zarówno mniejsze zlewy 1-komorowe, jak i również większe modele 1 i 1/2 komory czy 2-komorowe. Są one produkowane również w wersji z ociekaczem. Firma BLANCO oferuje także dopasowane do nich kolorystycznie baterie kuchenne oraz inne praktyczne akcesoria.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem w naszym sklepie!

CAD Kuchnie
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj