Kontakt Serwis Gdzie kupić

BLANCO SOLENTA-S Senso

 

Dzięki innowacyjnej technologi sensorycznej bateria ta wyznacza nowe standardy.

Na pierwszy rzut oka BLANCO SOLENTA-S zachwyca wzornictwem i wysoką jakością. Elastyczna wylewka, inspirowana profesjonalnymi bateriami zapewnia wysoki komfort obsługi oraz szeroki zakres działania. Osłona węża wylewki, wykonana z metalowych segmentów zapobiega odkładaniu się zanieczyszczeń. Wylewkę przytrzymuje precyzyjny, magnetyczny uchwyt.

 

Ponadto SOLENTA-S posiada dwa rodzaje strumienia i wbudowaną funkcję przełączania. Sterowanie baterią ułatwia ergonomicznie umieszczona dżwignia mieszacza.

 

SOLENTA-S Senso dźwignia z lewej strony: zalecana do zlewozmywaków z komorą z prawej strony baterii, aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu lub zatrzymaniu strumienia wody.

 

Najważniejszą cechą baterii SOLENTA-S Senso jest zastosowana w niej nowoczesna technologia sensoryczna z funkcją start-stop. Umieszczony w ramieniu wylewki czujnik ruchu, obracający się wraz z wylewką, zapewnia zupełnie nową funkcjonalność. Wypływ strumienia wody można uruchomić lub zatrzymać sprawnie i bezdotykowo, po ustawieniu dźwigni mieszacza w pozycji otwartej.

 

 

 

Automatyczne zatrzymanie wypływu wody po 90 sekundach dla większej wygody i bezpieczeństwa.                    Optymalny odstęp pomiędzy czujnikiem i komorą ułatwia obsługę i zapobiega przypadkowemu
                                                                                                                                                                                                        uruchomieniu lub zatrzymaniu wypływu wody.

 

Optymalna odległość między czujnikiem i komorą umożliwia wygodną obsługę i zapobiega niechcianemu uruchomieniu lub zatrzymaniu strumienia. Obie ręce zawsze pozostają wolne - sterowanie baterią odbywa się jednym ruchem. Wyświetlacz LED, umieszczony w polu czujnika, wskazuje na niebiesko tryb pracy. Światło ciągłe informuje o stanie gotowości, miga przy uruchomieniu wypływu wody.

 

 

 

Redukcja zużycia wody: dzięki dziecinnie prostemu sterowaniu dotykowemu odprowadzana jest                Sterowanie wypływem wody bez dotykania baterii. Z SOLENTA-S Senso obie ręce zawsze pozostają wolne.
tylko wymagana ilość wody.

 

Wykończenie powierzchni w kolorze stali UltraResist powstaje w wyniku próżniowego osadzenia powłok z wysokiej jakości cząsteczek stali szlachetnej (technologia PVD) i jest wyjątkowo twardą, odporną na utlenianie, a przez to trwałą powłoką. Wykończenie powierzchni w kolorze stali zachowuje harmonijny, elegancki wygląd, przy znacznie wyższej odporności na ścieranie. Baterie w kolorze stali UltraResist doskonale pasują do zlewozmywaków i komór ze stali szlachetnej.

 

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj