Kontakt Serwis Gdzie kupić

WMF

WMF jest firmą z tradycja od ponad 160 lat. Firma posiada międzynarodową sławę, wyznacza standardy z jego innowacji i jest ważnym źródłem inspiracji w obrębie rynku. WMF oferuje smakoszom wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane produkty, które zadowolą nawet najbardziej rygorystyczne normy.

 

KOMPETENCJE

Już w 1853 WMF AG został zaangażowany w produkcję wyrobów obejmujących wszystkie aspekty gościnności. To wieloletnie doświadczenie jest bez wątpienia czynnikiem w Naszej specjalistycznej wiedzy i jest podstawą do doskonałej reputacji, którą cieszy się WMF w branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Naszym celem na przyszłość jest, aby utrzymać i zwiększyć nasze dobre imię. WMF Professional może zapewnić zorientowane na klienta oraz zaspokojenia nawet szczególnych potrzeb.
To jest Twój Biznes. WMF daje Ci dostęp do zróżnicowanej profesjonalnej linii produktów. Produkty stworzone są przez renomowanych krajowych projektantów i produkowane przyjaznych dla środowiska metod produkcji w najwyższej możliwej jakości.

INOWACJA i ROZWóJ

Inwestujemy w pomysły. Troszcząc się o Naszych klientów, inwestujemy w badania, rozwój, projektowanie i zarządzanie, które jest potrzebne do wcielania pomysłów w projekty i wzory do tworzenia nowych produktów.

Jednym z kryteriów w rozwoju Naszych produktów ,iż w codziennym użytkowaniu w gastronomii muszą spełniać najwyższe standardy.

RóŻNORODNOŚÄ† PRODUKTóW I PROJEKTOWANIE

Stylowy, nowoczesny czy starodawny ... w WMF Professional, można znaleźć odpowiednie produkty dopasowując do stylu wyposażenia indywidualnego. Sztuką jest prezentowanie jedzenia i picia. My to potrafimy i pomożemy wybrać z pośród Naszej gamy produktów.

Zapisz

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj

Zapis do Newslettera

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

 

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

 

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

 

Pozdrawiamy,

Zespół COMITOR sp. z o.o.