Kontakt Serwis Gdzie kupić

WMF

WMF jest firmą z tradycja od ponad 160 lat. Firma posiada międzynarodową sławę, wyznacza standardy z jego innowacji i jest ważnym źródłem inspiracji w obrębie rynku. WMF oferuje smakoszom wysokiej jakości, funkcjonalne i pięknie wykonane produkty, które zadowolą nawet najbardziej rygorystyczne normy.

 

KOMPETENCJE

Już w 1853 WMF AG został zaangażowany w produkcję wyrobów obejmujących wszystkie aspekty gościnności. To wieloletnie doświadczenie jest bez wątpienia czynnikiem w Naszej specjalistycznej wiedzy i jest podstawą do doskonałej reputacji, którą cieszy się WMF w branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Naszym celem na przyszłość jest, aby utrzymać i zwiększyć nasze dobre imię. WMF Professional może zapewnić zorientowane na klienta oraz zaspokojenia nawet szczególnych potrzeb.
To jest Twój Biznes. WMF daje Ci dostęp do zróżnicowanej profesjonalnej linii produktów. Produkty stworzone są przez renomowanych krajowych projektantów i produkowane przyjaznych dla środowiska metod produkcji w najwyższej możliwej jakości.

INOWACJA i ROZWóJ

Inwestujemy w pomysły. Troszcząc się o Naszych klientów, inwestujemy w badania, rozwój, projektowanie i zarządzanie, które jest potrzebne do wcielania pomysłów w projekty i wzory do tworzenia nowych produktów.

Jednym z kryteriów w rozwoju Naszych produktów ,iż w codziennym użytkowaniu w gastronomii muszą spełniać najwyższe standardy.

RóŻNORODNOŚÄ† PRODUKTóW I PROJEKTOWANIE

Stylowy, nowoczesny czy starodawny ... w WMF Professional, można znaleźć odpowiednie produkty dopasowując do stylu wyposażenia indywidualnego. Sztuką jest prezentowanie jedzenia i picia. My to potrafimy i pomożemy wybrać z pośród Naszej gamy produktów.

Zapisz

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj