Kontakt Serwis Gdzie kupić

Wyposażenie kuchni w domu

 

Jesteśmy importerem profesjonalnego wyposażenia kuchni. Oferujemy wysokiej klasy armaturę oraz nowoczesne i ekskluzywne akcesoria kuchenne firmy BLANCO, które zaprojektowane zostały z myślą o łączeniu ich w funkcjonalne systemy.

Produkty marki BLANCO, to ekskluzywne zlewozmywaki wraz z wyposażeniem, takim jak wytrzymałe deski do krojenia, które można przesuwać po powierzchni zlewu, wielofunkcyjne odsączarki do zawieszenia w komorze głównej oraz profesjonalne akcesoria do kuchni służące przygotowywaniu jedzenia na parze, higieniczne sitka, nakładki na odpływ, dozowniki płynu do mycia naczyń, czy też bardzo praktyczne BSC (Blanco Sensor Control) – sensoryczne sterowanie korka automatycznego. Wszystkie te sprzęty i urządzenia ułatwiają pracę w kuchni, a także zapewniają jej harmonijny, elegancki wygląd.

Nowoczesna, dobrze przemyślana koncepcja projektu zapewnia produktom BLANCO najwyższą funkcjonalność. Firma ta, przyczyniając się do ochrony środowiska, nie stosuje w swoich produktach drewna egzotycznego.

Okapy kuchenne
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj