Kontakt Serwis Gdzie kupić

Kuchnia, w której wszystko jest pod ręką (artykuł w LABEL MAGAZINE)


LABEL MAGAZINE pokazuje niezwykłe, wyszukane przedmioty - bo chcemy żyć piękniej, lepiej, ciekawiej. Stąd pomysł redakcji na przedstawienie BLANCO UNIT w artykule online.

Kuchnia, w której
wszystko jest pod
ręką


Jakie miejsce w przestrzeni kuchennej jest najczęściej wykorzystywane? Zlewozmywak! 60% czasu spędzanego w kuchni poświęcamy na różnorodne czynności wykonywane właśnie przy nim. Warto więc pomyśleć o tym, żeby uczynić to miejsce jeszcze bardziej funkcjonalnym.


BLANCO
to niemiecka firma z ponad 95-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia domowej kuchni. Specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości zlewozmywaków, baterii kuchennych, selektorów odpadków i akcesoriów, które połączone w jedną całość tworzą praktyczny zestaw BLANCO UNIT. Produkty te wyróżniają się funkcjonalnością, jakością i wzornictwem.

BLANCO UNIT niemieckiej marki BLANCO to kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennej pracy w kuchni.


Zestaw BLANCO UNIT to idealnie dobrany zlewozmywak wraz z akcesoriami, baterią kuchenną, systemem segregacji odpadków, rozdrabniaczem odpadków bio, a także systemem organizacji miejsca w szafce pod zlewozmywakiem. Wszystko, co niezbędne do przygotowywania napojów i posiłków oraz utrzymania porządku w kuchni, znajduje się w jednym miejscu. BLANCO UNIT po prostu sprawia, że wykonywanie kuchennych czynności staje się łatwiejsze i wygodniejsze, a przestrzeń pod zlewozmywakiem jest optymalnie wykorzystana.


Na zdjęciach minimalistyczna i elegancka bateria kuchenna BLANCO Linus-S w najnowszym kolorze SATIN GOLD (bateria posiada wysoką i wyciąganą wylewkę ułatwiającą napełnianie garnków i wazonów), a także biały zlewozmywak BLANCO VINTERA XL z Silgranitu oraz dozownik do płynu BLANCO Torre. Całość uzupełnia znajdujący się w szafce: system segregacji odpadów BLANCO BOTTON II 30/2 oraz młynek do odpadków bio BLANCO FWD Max.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Laskowicka 24, 94-111 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”);
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 04 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane