Kontakt Serwis Gdzie kupić

Xmas Shop

X-mas Shop

Szukacie pomysłów na prezent ?
Idealnie! Pomożemy !


Zestawy sztućców, kieliszki i karafki do wina, otwieracze, coolery i wiele innych luksusowych akcesoriów to świąteczna oferta specjalna X-mas Shop, dostępna w firmowym showroomie Comitor w warszawskiej Domotece przy ul. Malborskiej 41.

Elegancka i specjalistyczna zastawa stołowa, jak sztućce do owoców, zestawy do steków, szczypce do szparagów i makaronów Nuova, sztućce dla dzieci, dyspensery do miodu, czy wreszcie kieliszki Wineland do różnych rodzajów szlachetnych odmian win doskonale nadają się na niebanalny prezent pod choinkę.

Ceny produktów z oferty X-mas Shop zostały na tę okazję specjalnie obniżone. Firma Comitor specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży wysokiej jakości urządzeń kuchennych i AGD, jak płyty kuchenne, okapy i wyciągi, zlewozmywaki oraz baterie takich marek jak Blanco Best, Novy, Küppersbusch.

Salon firmowy w Domotece to jedna z największych i najnowocześniejszych w Polsce ekspozycji sprzętu kuchennego. Asortyment X-mas Shop dostępny jest salonie Comitor Sp. z o.o.w Łodzi przy ul. Obywatelskiej 183 i w Domotece w Warszawie przy ul. Malborskiej 41

Zapraszamy   

Zrób prezent sobie i najbliższym.

Okapy kuchenne
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj