Kontakt Serwis Gdzie kupić

COMITOR w świątecznym wydaniu ELLE DECORATION

Wraz z ELLE Decoration otwieramy drzwi do świata kuchennego designu. W tym wydaniu prezentujemy jakie dodatkowe możliwości posiadają zlewozmywaki BLANCO, które połączone wraz z młynkiem do odpadków bio InSinkErator czy selektorami BLANCO, zamieniają je w wielofunkcyjne centrum kuchenne.


Materiały prasowe do pobrania:
COMITOR w świątecznym wydaniu ELLE DECORATION


Anna Wrońska
PR i Marketing Manager COMITOR

Dziś kuchnia to coś więcej niż tylko miejsce do gotowania. To także miejsce spotkań rodziny czy przyjaciół. Dlatego projektanci wnętrz i konsumenci stawiają na designerskie, ale i funkcjonalne rozwiązania. Zlewozmywaki przestały być tylko narzędziem do mycia naczyń. Stały się wielofunkcyjnym centrum kuchennym. 60% czasu spędzanego w kuchni poświęcamy na różnorodne czynności wykonywane właśnie przy zlewozmywaku. Zlewozmywak dobieramy tak, aby był wygodny, pojemny, a jednocześnie wizualnie dopasowany kolorem i materiałem do naszej kuchni.


Jakie funkcje dodatkowe może mieć zlewozmywak?

W ramach konceptu BLANCO UNIT zlewozmywak jest punktem wyjścia do stworzenia idealnego zestawu ułatwiającego prace kuchenne. Taki komplet, dobrany do naszych indywidualnych potrzeb, składa się ze zlewozmywaka, baterii kuchennej, akcesoriów (np. dozownika do płynu) oraz selektorów odpadów. Produkty te wyróżniają się funkcjonalnością, jakością i designem. Interesującym i niezwykle praktycznym modelem zlewozmywaka jest jednokomorowy BLANCO Etagon, który poprzez umiejscowienie specjalnych ruchomych szyn na wyprofilowanej krawędzi wewnątrz komory umożliwia pracę na trzech poziomach. Każdy zlewozmywak BLANCO możemy też wyposażyć w przydatne akcesoria: deski do krojenia do umiejscowienia bezpośrednio nad komorą, odsączarki czy wielofunkcyjne koszyczki. Dzięki temu nie musimy przenosić się z artykułami spożywczymi na blat, tylko np. kroimy warzywa na desce opartej na krawędziach zlewozmywaka i wrzucamy je bezpośrednio do naczynia, które stoi na dnie komory. Coraz częściej wybierane są zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza. Wtedy do odsączania naczyń proponujemy specjalne koszyki do zawieszenia na krawędziach zlewozmywaka. Naczynia nie są wtedy „eksponowane”, a to jest istotne zwłaszcza w przypadku otwartych kuchni.


Jak technologie kuchenne pomagają dbać o środowisko?

Dzięki naszej kompletnej ofercie w COMITOR możemy pomóc stworzyć kuchnię nie tylko praktyczną, ale i ekologiczną. W asortymencie BLANCO znajduje się wiele baterii kuchennych typu eko-Smart. Pomocnym rozwiązaniem jest bateria BLANCO Solenta-S Senso, która umożliwia bezdotykowe uruchomienie wody poprzez wbudowany czujnik. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie musimy dotykać baterii dłońmi, co jest przydatne, jeżeli mamy brudne lub zajęte obie ręce. Jednocześnie oszczędzamy wodę, ponieważ jednym ruchem odcinamy jej dopływ. Innym ciekawym pomysłem jest bateria BLANCO Evol-S, która dokładnie odmierza ilość potrzebnej wody np. do przepisu jaki właśnie gotujemy. Oferujemy również baterie kuchenne z opcją filtrowania wody. Poza walorem smakowym zyskujemy nie tylko miejsce w kuchni, ponieważ nie musimy składować butelek, ale i redukujemy ilość zużywanego plastiku. BLANCO oferuje też praktyczne selektory odpadów. Istnieje możliwość dopasowania do naszych potrzeb różnej wielkości koszy oraz ich konfiguracji. Coraz częściej instalowane są pod zlewozmywakiem młynki do odpadków organicznych. Amerykańskie młynki InSinkErator to pionierzy tego urządzenia. Młynek szybko i skutecznie pozbywa się odpadków po gotowaniu, ogranicza wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów i rozwój bakterii, a przy tym jest bardzo bezpieczny, ponieważ nie posiada ostrzy ani noży. Z takimi urządzeniami przygotowywanie posiłków jest też zdecydowanie szybsze i przyjemniejsze.

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane