Kontakt Serwis Gdzie kupić

Black Week

 

Warunki promocji BLACK WEEK:

 

15% rabatu na wszystkie produkty

20% rabatu na zestaw: zlewozmywak + bateria kuchenna

25% rabatu na zestaw: zlewozmywak + bateria kuchenna + selektor lub młynek do odpadków bio

 

 

 • Promocja obejmuje zakupy dokonane w salonach stacjonarnych Comitor oraz na www.comitor.pl w dn. 19.11.2022-27.11.2022.
 • Rabat zostanie naliczony po wpisaniu kodu promocyjnego BLACKWEEK.
 • Rabat jest liczony na końcu zamówienia.
 • Promocja nie dotyczy produktów z outletu.
 • Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla klientów detalicznych. Rabat jest odliczany od cen opublikowanych na stronie www.comitor.pl.

 


Wszystko zaczyna się od zlewozmywaka

Wyboru zlewozmywaka należy dokonywać z myślą o tym, do czego będziemy go głównie używać. Istnieje wiele opcji do rozważenia: pojedyncza lub podwójna komora, z ociekaczem lub bez, montaż podwieszany, wpuszczany lub na równi z blatem; materiał z jakiego jest wykonany: Silgranit, stal nierdzewna lub ceramika. Wybierz idealny zestaw teraz z rabatem do -25%!

Sprawdź >

BATERIE KUCHENNE

W ofercie COMITOR znajdziesz baterie kuchenne marek BLANCO oraz InSinkErator. Poza szeroką gamą kolorystyczna (od chromowanych, przez najmodniejsze złoto Satin GOLD po opcję ton w ton „Silgranit Look") oraz różnorodnymi stylami (od nowoczesnych po klasyczne), znajdziesz też produkty z bardzo przydatnymi funkcjami jak np. do montażu pod oknem, bateria kuchenna z funkcją odmierzania wody (BLANCO Evol-S Pro), serwujące wrzątek (InSinkErator 4w1 lub 3w1) czy też filtrujące wodę. W zestawie ze zlewozmywakiem BLANCO oraz młynkiem do odpadków bio są idealnym centrum przygotowywania posiłków w kuchni. Skorzystaj teraz z oferty BLACK WEEK i rabatu do -25% !

Sprawdź >


Sposób na higieniczną kuchnię: Selektor odpadów oraz młynek do odpadków bio

Szafka pod zlewozmywakiem to często niewykorzystane miejsce. Czas to zmienić! Selektory i rozdrabniacze odpadków bio są montowane bezpośrednio pod zlewozmywakiem. Dzięki nim zawsze utrzymasz porządek w kuchni oraz pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów. Wybierz spośród naszej oferty BLANCO oraz InSinkErator, teraz z atrakcyjnym rabatem na BLACK WEEK!
 
Sprawdź >

Zlewozmywak kuchenny BLANCO NAYA 6 szarość skały

Bateria kuchenna BLANCO TRIMA Satin GOLD

selektor kuchenny BLANCO BOTTON II 30/2

Rozdrabniacz odpadów bio BLANCO FWD Medium

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
801 BLANCO (25 26 26)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane