Kontakt Serwis Gdzie kupić

Okapy kuchenne Novy

 

NOVY – sekretny składnik Twojej kuchni

 

Nasze okapy kuchenne wyróżnia niezwykle cicha, a jednocześnie efektywna praca, dzięki którym w zaciszu Twojej kuchni gości spokój i przyjemność gotowania.


Moc łączy się tu z perfekcją i precyzją designu. A przy tym gotowanie jest wygodne, ponieważ urządzenia kuchenne komunikują się ze sobą dzięki inteligentnej technologii.

 

Jak ciche są okapy NOVY?

 

Technologia

 

Funkcja InTouch - Wszystkie funkcje na wyciągnięcie ręki

 

Funkcja InTouch pozwala w prosty sposób obsługiwać okap z poziomu płyty indukcyjnej. Wszystkie funkcje takie jak włączanie/wyłączanie okapu, regulacja oświetlenia oraz ustawienie intensywności pracy okapu są łatwo dostępne.

 

 

Zdalne sterowanie

 

Dla Twojej wygody niemal wszystkimi naszymi okapami możesz sterować zdalnie za pomocą pilota.

 

 

Stylowy, stonowany design pasujący do każdej kuchni

 

Wyposażenie kuchni powinno współgrać z otoczeniem. Novy rozumie siłę dyskrecji: nasze wzornictwo charakteryzują subtelne formy i dbałość o detale. Wyrafinowany design zawsze przekłada się przy tym na funkcjonalność i łatwość obsługi.

 

 

Moc którą czujesz, lecz której nie widzisz.

 

Nasze okapy kuchenne są tak ciche, że w kuchni będziesz słyszeć tylko gotujące się potrawy.

 

 

 

Czysta precyzja wykonania

 

Starannie wybrane, wysokiej klasy materiały wraz z nieskazitelnym wzornictwem wnoszą do kuchni element luksusu. Okap Novy to czysta precyzja wykonania, wynikająca z połączenia możliwości nowoczesnej manufaktury wraz z umiejętnościami rzemieślniczymi pracowników i ich dbałością o szczegóły.

 

Czyste powietrze dzięki zastosowaniu technologii RECYRKULACJI 3.0

 

Dzięki najnowszej technologii Recyrkulacji 3.0 nie musisz podłączać okapu do zewnętrznego wyciągu co daje nieograniczoną swobodę planowania idealnego dla Ciebie układu kuchni.

 

 

Filtr węglowy typu monoblock skutecznie oczyszcza powietrze

 

Produkowane specjalnie przez NOVY filtry z aktywnym węglem nie przepuszczą żadnego brzydkiego zapachu (w tym ryb i owoców morza) pochłaniając go w 95% - 100%.  Wynika to m.in. ze zbitej struktury filtru, który po rozłożeniu zajmuje powierzchnię aż 58 boisk piłkarskich!                                                                                                                                                                                

 

 

Dobierz okap do swojego wnętrza

 

Minimalistyczny design okapów NOVY idealnie komponuje się z kuchnią w każdym stylu
i miejscem jego umieszczenia.

 

Okapy blatowe

 

 

Okapy wyspowe

 

 

Okapy naścienne

 

Okapy do zabudowy

 

Okapy sufitowe

 

Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 BLANCO (252 626)
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych. Inspektorem ochrony danych osobowych jest pani Elżbieta Baćko, dostępna pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl.
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane