Kontakt Serwis Gdzie kupić

Warunki gwarancyjne

Nabywca jest zobowiązany zapoznać się z warunkami gwarancji, określonymi w karcie gwarancyjnej pobranej z  niniejszej strony odpowiednio dla każdego urządzenia oraz ściśle stosować się do zaleceń instrukcji montażu i pielęgnacji załączonej do produktu przez producenta. Nieprzestrzeganie warunków gwarancji i zaleceń producenta oraz Gwaranta  może spowodować utratę praw do naprawy gwarancyjnej usterki, która w następstwie takiej eksploatacji wystąpi.

W niniejszym dziale przedstawiamy warunki wykonywania gwarancji na urządzenia oraz informujemy  jakie zdarzenia nie są objęte gwarancją wyjaśniając przyczyny z których naprawa gwarancyjna nie może zostać wykonana. Dlatego też, zanim zgłoszą Państwo reklamację z tytułu gwarancji proszę dokładnie zapoznać się z opracowaniem odpowiednio dla każdego urządzenia. W przypadku pytań związanych z gwarancją na oferowane produkty proszę dzwonić na infolinię pod numer telefonu 0-801 [BLANCO] 25 25 26, lub przesłać zapytanie za pośrednictwem niniejszej strony  - "Pomoc techniczna".

Ciągłe prace naukowo-badawcze i dążenie do doskonalenia powodują, że BLANCO jest liderem w rozwoju technologii materiałów zlewozmywaków i metod produkcji. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Jesteśmy pewni, że zlewozmywak BLANCO trafiając do Państwa reprezentuje najwyższy osiągalny poziom jakości.

SZCZEGÓŁY

Najczęściej spotykane są baterie chromowane, kolor stali-satyna, stal szczotkowana, stal polerowana maszynowo, w kolorze granitu. Daje to możliwość do indywidualnego komponowania armatury z charakterem całości wnętrza. Aby nasza bateria zachowała swoje walory estetyczne przez długi okres eksploatacji, niezmiernie ważna jest ich pielęgnacja i konserwacja.

SZCZEGÓŁY

Z pewnością zadają sobie Państwo pytanie, jak grupować odpadki, gdy w kuchni jest za mało miejsca na dodatkowe pojemniki? Przecież nie postawimy kilku koszy na śmieci rzędem pod ścianą. By rozpocząć przygodę z ekologią, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni kosz na śmieci, specjalnie przeznaczony do segregacji odpadków, który wbrew pozorom nie zajmuje dużo miejsca.

SZCZEGÓŁY

Niekwestionowaną jakość zastosowanych materiałów i  produktów Küppersbusch potwierdza przede wszystkim ich niezwykła trwałość. Dopracowane szczegóły, zastosowanie najlepszych materiałów, wysoki poziom usług serwisowych oraz niezawodność powodują, że produkty Küppersbusch są długowieczne. Dlatego każdy produkt nowej linii po zarejestrowaniu zostanie objęty 5 letnią gwarancją. 

SZCZEGÓŁY

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Michał Cypryński
Serwisant, obsługa klienta i reklamacji
+48 42 689 10 17
Wojciech Pietrzyk
Serwisant, obsługa klienta i reklamacji
+48 42 689 10 17
Jan Sołtys
Serwisant urządzeń sanitarnych
+48 42 689 10 17
Mariusz Dewicki
Kierownik serwisu
+48 42 689 10 19
Serwis Comitor
Do góry
Masz pytania?

W czym możemy pomóc?

INFOLINIA
0-801 25 26 26
Wyślij zapytanie
Porównanie produktów:
Porównaj
COMITOR

Zapisz się
do Newslettera
Poznaj nasze nowości oraz wyjątkowe oferty


COMITOR

Akceptacja RODO

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

 

Zanim przejdziesz do serwisu lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. W związku z wprowadzanymi zmianami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez firmę COMITOR. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe warunki.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako: „Rozporządzenie”) COMITOR sp. z o. o. informuje, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Obywatelska 183, 94-104 Łódź, NIP 7272547437, KRS 0000088742 (dalej jako: „COMITOR”, „Comitor sp. z o.o.”); współadministratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 26 Rozporządzenia jest Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp. j. z siedzibą w Łodzi, przy czym zgodnie z ustalonym między współadministratorami podziałem obowiązków podmiotem odpowiedzialnym za zgodne z Rozporządzeniem przetwarzanie danych osobowych jest spółka pod firmą COMITOR sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi.
 2. COMITOR powołał Inspektora ochrony danych osobowych, dostępnego pod numerem telefonu: 42 689 10 23 oraz adresem mailowym: iodo@comitor.pl;
 3. Wspólne administrowanie danymi osobowymi na podstawie art. 26 ust. 1 Rozporządzenia nie ma wpływu na realizację uprawnień przysługujących Pani/Panu na podstawie Rozporządzenia.
 4. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe z uwagi na korzystanie przez Panią/Pana z naszych usług, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej oferty wydłużonej gwarancji – w celu realizacji wybranej przez Panią/Pana opcji gwarancji. Niezależnie od powyższego, może Pani/Pan udzielić odrębnej, dobrowolnej zgody na otrzymywanie informacji handlowych COMITOR.
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia.
 6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą nasi zaufani partnerzy – operatorzy płatności, operatorzy płatności elektronicznych, obsługujące nas podmioty informatyczne, producenci wybranego przez Państwa towaru (jeżeli jest to niezbędne dla realizacji uprawnień wynikających z gwarancji), a w razie takiej konieczności – także obsługujące nas kancelarie prawne.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji na Pani/Pana rzecz wybranej usługi, a jeżeli korzysta Pani/Pan z naszej wydłużonej gwarancji – także przez czas, na który udzielana jest gwarancja. Jeżeli udzielił Pan/Pani zgody na przesyłanie informacji handlowych – wtedy podany adres e-mail przechowany będzie także do czasu cofnięcia zgody, na warunkach określonych w formularzu zgody marketingowej.
 9. W każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych a także prawo do przenoszenia danych.
 10. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pani/Pan uprawniony do wniesienia sprzeciwu, gdy dane wykorzystywane są do celów marketingu bezpośredniego.
 11. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest sprzeczne z przepisami prawa.
 12. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i realizacji usługi. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia na Pana/Pani rzecz wybranej usługi.
 13. Jeżeli korzystają Państwo z naszej strony internetowej, korzystamy z ciasteczek oraz Google Analytics. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji o RODO znajdą Państwo m.in. tutaj.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt – chętnie udzielimy Państwu dalszych informacji.

Pozdrawiamy, zespół COMITOR sp. z o.o.

Ustawienia zaawansowane